دانلود GPS Test Plus Navigation – برنامه تست جی پی اس مخصوص اندروید

دانلود GPS Test Plus Navigation – برنامه تست جی پی اس مخصوص اندروید

نسخه پرمیوم برنامه با قیمت ۴.۹۹ دلار بصورت رایگان


GPS Test Plus Navigation عنوان یک اپلیکیشن برای تست سرعت و دقت جی پس اس گوشی و ارائه اطلاعات جزئی تر از ناوبری و مسیریابی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Chartcross Limited توسعه و با قیمت ۴.۹۹ دلار در گوگل پلی منتشر شده است. در ادامه با ویژگی ها و امکانات این برنامه آشنا خواهید شد.


در دنیای امروز ناوبری و مسیریابی بسیار آسان شده است. هر کسی می تواند با استفاده از گوشی هوشمندی که در جیب دارد، به تمام نقاط جهان سفر کند، بدون این که نیاز به پرسیدن آدرس از کسی داشته باشد. این توانایی به لطف سیستم رایگان جی پی اس محقق شده است.


جی بی اس شامل تعداد نسبتا زیادی از ماهواره هاست که به طور دائمی در حال گردش در مدار کره زمین هستند. در صورتی که بتوان به تعداد مشخصی از این ماهواره با گیرنده جی پی اس گوشی، متصل شد، می توان مکان دقیق خود را در کره زمین مشاهده کرد.


گیرنده های جی پی اس روی گوشی های مختلف قدرت و دقت متفاوتی دارند و سرعت پردازش آن ها نیز با یکدیگر فرق می کند، برای این که بتوانید قدرت و سرعت جی پی اس گوشی خود را بسنجید، نیاز به یک ابزار مخصوص دارید که امروز با آن در خدمت شما هستیم.


GPS Test Plus Navigation این برنامه از ماهواره های GPS ، GLONASS ، GALILEO ، SBAS ، BEIDOU و QZSS پشتیبانی می کند و می توانید تمامی آن ها را به دقت بررسی نمایید. با نصب داشتن این اپلیکیشن می توانید اپلیکیشن های car finder را حذف کنید، چرا که این برنامه قادر است تا با Geocaching مکان های دلخواه شما را ذخیره و بازیابی نماید.


GPS Test Plus دارای پنج صفحه پر از اطلاعات است:


۱) صفحه نمودار سیگنال

۲) صفحه موقعیت ماهواره های جی پی اس

۳) صفحه موقعیت فعلی کاربر

۴) صفحه قطب نما

۵) صفحه ابزار ها.


تقریبا هر چیزی که درباره جی پی اس و ناوبری نیاز دارید را می توانید در این صفحات پیدا کنید. رابط کاربری برنامه به گونه ای طراحی شده که تمامی اطلاعات را به صورت واضح و روشن در اختیار کاربر قرار می دهد. حتی یک حالت آینه ای هم دارد که می توانید با آن گوشی را روی داشبورد خودرو قرار داد و با دیدن انعکاس آن روی شیشه، مسیریابی کنید.


✔ سرعت سنج، ارتفاع سنج و قطب نما

✔ دارای فونت شبیه سون سگمنت برای نمایش خوانا تر اطلاعات

✔ نمایش وضعیت سیگنال هر یک از ماهواره های جی پی اس

✔ پشتیبانی از ماهواره های GPS ، GLONASS ، GALILEO ، SBAS ، BEIDOU و QZSS

✔ قابلیت ورود و خروج اطلاعات به صورت فایل های GPX و KML


اپلیکیشن GPS Test Plus Navigation ابزاری جامع و کامل برای تست جی پی اس است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز ۴.۴ از ۵.۰ را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه را بهمراه تمامی امکانات و قابلیت ها را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.