دانلود بهترین برنامه هک گوشی اندرویدی رایگان | Android RAT

آیا شما هم به دنبال دانلود بهترین برنامه هک گوشی اندرویدی رایگان Android RAT هستید؟ در دنیای امروزی شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که چگونه می ‌تواند گوشی دیگران را هک کرد! یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار، استفاده از برنامه یا اپلیکیشن خاصی می شود که به نوعی این عمل را برای شما مقدور کرده‌ است. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی و دانلود بهترین برنامه هک گوشی اندرویدی رایگان Android RAT بپردازیم.

دانلود بهترین برنامه هک گوشی اندرویدی رایگان | Android RAT


برای هک گوشی اندرویدی، اپلیکیشن ها یا برنامه های زیادی وجود دارند که انجام این کار را میسر کرده اند. با استفاده از این برنامه ها می توانید به نوعی نسبت به هک گوشی همسر، فرزند و دیگران وارد عمل شوید، البته باید اشاره داشته باشیم که خیلی از سایت های کلاهبردار و فرصت طلب برنامه هایی با عنوان هک گوشی معرفی می کنند که کارایی کاملا معمولی دارند و اصطلاحا به آن ها برنامه هک گوشی گفته می ‌شود و در عمل هیچ کاربردی ندارند. اما برنامه ایی را که ما به شما معرفی می کنیم کاملا واقعی و کاربردی می باشد و اکیدا توصیه می کنیم که از برنامه معرفی شده در این مقاله را با هدف سوء استفاده از دیگران هرگز استفاده نکنید و به حقوق سایر افراد احترام بگذارید.


ضمنا اپلیکیشنی که در این مقاله معرفی می کنیم برنامه ایی نیستند که برای هک مستقیم گوشی های موبایل ساخته شده باشد، بلکه فقط قابلیت نصب دستی بر روی گوشی های اندرویدی را دارد و از این طریق امکان هک گوشی و هک شبکه های وای فای و غیره را فراهم می آورد. پس اگر می خواهید با بهترین برنامه هک گوشی اندرویدی آشنا شوید، این مقاله را از دست نداده و با همیار مارکت اندروید همراه باشید.


برنامه Android RAT یکی از جالب ترین برنامه های هک گوشی های اندرویدی محسوب می شود. بخشی از نام این برنامه که با عبارت RAT مشخص شده، مخفف Remote Administrative Tool به معنای “ابزار کنترل کننده از راه دور” است. بنابراین ماهیت اپلیکیشن با نام آن مشخص می شود و با این برنامه می توانید از راه دور گوشی دیگران را کنترل کنید.


این برنامه به طور خودکار بعد از اینکه گوشی مخاطب روشن شود راه اندازی خواهد شد. برخی از جالب ترین اطلاعاتی که با استفاده از اپلیکیشن Android RAT می توانید دریافت کنید شامل مواردی همچون اطلاعات جامع در رابطه با لیست مخاطبین، لیست تماس ها، پیامک ها، لوکیشن ها و غیره می شود. با استفاده از این برنامه حتی می توانید به طوری از راه دور دستور برقراری تماس های تلفنی، ارسال پیامک، عکسبرداری با دوربین گوشی، باز شدن خودکار صفحه مرورگر و غیره را هم صادر کنید. بنابراین اگر به دنبال یک برنامه هک گوشی رایگان و جالب هستید، برنامه Android RAT یکی از بهترین گزینه های موجود است.

امکانات برنامه هک گوشی اندرویدی رایگان | Android RAT


✔ نمایش اطلاعات کامل مخاطبان

✔ دستور ویبره (لرزش) گوشی از راه دور

✔ گزارش کامل تماس های ورودی و خروجی (حتی از دست رفته)

✔ نمایش وب سایت ها و بازکردن آن ها از راه دور

✔ گزارش کامل پیامک های ارسالی و دریافتی

✔ ارسال یک پیام متنی از راه دور

✔ کنترل و ردیابی موقعیت مکانی توسط GPS و اینترنت

✔ نظارت بر پیامهای دریافت شده به صورت زنده

✔ پخش فایل های ویدئویی گوشی از راه دور

✔ ضبط صدای اطراف گوشی توسط میکروفون (یا منابع دیگر ..)

✔ عکسبرداری محیط اطراف گوشی توسط دوربین جلو و دوربین پشت


removed Get contacts (and all theirs informations)

Do vibrate the phone

Get call logs

Open an URL in the default browser

Get all messages

Send a text message

Location by GPS/Network

Do a toast

Monitoring received messages in live

Streaming video (for activity based client only)

Monitoring phone state in live (call received, call sent, call missed..)

Stream sound from microphone (or other sources..)

Take a picture from the camera