هک واتساپ (WhatsApp spy) کاملا حرفه ای با کنترل کامل پیام ها از راه دور

هک واتساپ () کاملا حرفه ای با کنترل کامل پیام ها از راه دور


اگر در گوگل به دنبال نرم افزار، آموزش و یا برنامه هایی برای هک واتساپ (WhatsApp) کاملا حرفه ای و کنترل کامل پیام ها از راه دور هستید که بتوانید توسط آن هک واتساپ (WhatsApp) دیگران را کنترل کنید، بی شک با سایت ها و جملات زیر برخورد خواهید کرد …


هک کردن واتساپ (WhatsApp) چگونه و با چه روشی ممکن است، هک واتساپ، آموزش کنترل و هک واتساپ، روش های هک واتساپ، هک واتساپ در پنج دقیقه، چگونه واتساپ دیگران را هک و کنترل کنیم، هک واتساپ دیگران با شماره و بدون کد، هک واتساپ چگونه است، برنامه هک و کنترل واتساپ، چگونه می‌توان واتساپ کسی را هک کرد، هک واتساپ به چه روشی انجام می شود، آموزش هک واتساپ به صورت واقعی، روش جدید هک واتساپ، برنامه هک واتساپ، نرم افزار واقعی کنترل و هک واتساپ، دانلود برنامه هک واتساپ، هکواتس اپ فرزندان، هک واتساپ افراد خانواده، هک مخفی واتساپ و …..


اما حقیقت چیست ؟

برنامه ردیابی، کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل افراد خانواده از راه دور

برنامه ردیابی، کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل افراد خانواده از راه دور

بهترین روش هک واتساپ از راه دور


نرم‌ افزار هک واتساپ (WhatsApp) کاملا حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده (Hamyar-GPS)، این قابلیت را دارد تا در حوزه کنترل والدین، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتساپ را در اختیارتان قرار دهد. حال در رابطه با نحوه استفاده از نرم‌ افزار (Hamyar-GPS) برای هک واتساپ (WhatsApp) و کنترل کامل پیام ها از راه دور ، در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان خواهیم پرداخت.

برنامه هک واتساپ و کنترل پیام ها


نرم افزار هک واتساپ (WhatsApp) و کنترل کامل پیام ها از راه دور به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتساپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند…


در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید. مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها در واتساپ ، دسترسی به مخاطبین واتساپ ، کنترل تصاویر ارسالی و دریافتی واتساپ ، کنترل مکالمات صوتی واتساپ ، کنترل تماس های تصویری واتساپ و …


پس از نصب برنامه روی گوشی موبایل افراد خانواده و فرزندان، نرم افزار این اجازه را به (والدین) می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر واتساپ WhatsApp گوشی فرزندان خود را داشته باشند.

ویژگی های برنامه هک و کنترل واتساپ افراد خانواده


برنامه هک واتساپ (WhatsApp) و کنترل کامل پیام ها از راه دور به والدین امکان نظارت بر اکانت پیام رسان واتساپ فرزندان و دیگر افراد خانواده را می دهد. والدین می توانند با استفاده از برنامه (Hamyar-GPS) از قابلیت های زیر برخوردار شوند.


✔ کنترل و مشاهده تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف واتساپ

✔ مشاهده جزئیات هر پیام در واتساپ همراه با تاریخ، نوع پیام و گیرندگان

✔ دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات واتساپ از طریق پنل کاربری

✔ مشاهده تصاویر دریافتی و ارسال شده واتساپ فرزندان

✔ کنترل مکالمات صوتی واتساپ

✔ کنترل تماس های تصویری واتساپ

✔ دریافت اطلاعات مخاطبین واتساپ فرزندان

✔ مشاهده پیام های حذف شده واتساپ فرزندان شما

✔ کنترل واتساپ بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل

چرا برنامه هک و کنترل واتساپ افراد خانواده برای والدین مفید است ؟


(●) آیا شما نگران ارتباطات مسنجر واتساپ فرزندانتان هستید ؟

(●) آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر واتساپ فرزندانتان گفته می شود ؟

(●) با همیار جی پی اس اکنون امکان پذیر می شود.


مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با برنامه هک واتساپ (WhatsApp) و کنترل کامل پیام ها از راه دور افراد خانواده، شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.


شبکه اجتماعی واتساپ WhatsApp متشکل از میلیون ها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.


آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتساپ حق والدین است

محدودیت های برنامه هک و کنترل واتساپ چیست ؟


اگر دستگاه روت نباشد برنامه نمی تواند بصورت مطلوب اطلاعات را بر روی کنترل پنل کاربری ارسال کند و فقط جزئی از پیام ها را برای شما نمایش می دهد.


پس بهتر است دستگاه را روت نمایید تا مطمئن شوید تمام پیام های واتسآپ برای شما ارسال می شود.

دانلود نرم افزار هک و کنترل واتس اپ افراد خانواده


جهت دانلود نرم افزار برنامه هک واتس اپ افراد خانواده به لینک زیر مراجعه فرمایید…

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده از راه دور

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده از راه دور