شروع به کار فاکس ۲۴

در دلِ هر روز داستان هزاران آغاز است و هزاران پایان


یکی از هزاران آغازِ امروز متعلق به ماست؛ فاکس ۲۴.

فاکس ۲۴ قرار است همدم شما باشد. همدمی برای همه لحظات و همه موضوعات که از دل و ذهن شما بر می‌آید. در آن می‌توانید از دلخوشی‌ها، مشاغل، خاطرات و هرآنچه که دوست دارید بنویسید و آن را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید.


فاکس ۲۴ جایی است برای نوشتن

فاکس ۲۴ نوشتن را ساده کرده است

فاکس ۲۴ نسل جدید وبلاگ‌هایی است که از اولین روزهای پیدایش اینترنت مهمان این دهکده جهانی بوده‌اند. اما این بار بستر نوشتن با گذشته فرق کرده است. در اینجا شما به سادگی می‌توانید بنویسید، به دور از هر امکان دست و پا گیر و بیهوده که تا به امروز در سایر سرویس‌ها با آن مواجه بوده‌اید.


تمرکز ما در فاکس ۲۴ بر روی ساده کردن نحوه نوشتن است برای همین شما با یک ویرایشگر ساده سر و کار خواهید داشت که بیش از هرچیز دیگر به شما کمک می‌کند تا متن دلخواهتان را بنویسید و آن را با علاقه مندان به اشتراک بگذارید.


دسترسی خوانندگان به مطالب ارزشمند

طرف دیگر اما خوانندگان هستند، خوانندگانی که هر روز دقایقی از زمان خود را صرف خواندن و یادگرفتن می‌کنند. آن‌هایی که به فاکس ۲۴ می‌آیند تا مطالب دست اول و ارزشمند بخوانند. در فاکس ۲۴ شما به عنوان خواننده با تنها چیزی که سر و کار دارید متن است و نوشته. قرار است به دور از هرگونه پیچیدگی به شما کمک کنیم تا مطلب مورد نظرتان را بیابید و بخوانید.


ما اعتقاد داریم محتوا ارزشمند است. پس این ارزشمندی را با تبلیغ و ایجاد شلوغی خدشه دار نمی کنیم.

شروع به کار فاکس ۲۴


بیشتر خوانده شوید

به خاطر ساختار اجتماعی فاکس ۲۴ شما دیگر نیازی به گشتن به دنبال خواننده برای نوشته‌هایتان ندارید. تنها کافی است مطلب خود را در فاکس ۲۴ منتشر کنید و بقیه چیزها را به ما بسپارید. ما با در نظر گرفتن علایق خوانندگان، مطلب شما را به آن‌هایی که به موضوع آن علاقه مند هستند معرفی می‌کنیم و به این ترتیب مطلب شما همیشه در حال خوانده شدن است.


ما ده‌ها امکان کاربردی دیگر را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم که برای آشنایی با آن‌ها می‌توانید اکانت فاکس ۲۴ را در بالای این نوشته دنبال کنید تا به محض انتشار از آن باخبر شوید.

همچنین این اطلاعیه‌ها در اکانت توئیتر و کانال تلگرام فاکس ۲۴ هم معرفی می‌شوند که می‌توانید آن‌ها را نیز دنبال کنید.