نحوه پیدا کردن شماره افراد در تلگرام از طریق آیدی

از در آغاز که پیام رسان تلگرام گام به فضای مجازی گذاشته میباشد، با امکاناتی روزافزون یوزرها خود را شگفت زده کرده و در حال حاضر با قابلیتی همچون یافتن افراد نزدیک به شما باعث شده‌است که بتوانید اشخاص را بیابید و به لیست مخاطبین خود اضافه کنید. پيدا كردن افراد در تلگرام ....

مشاهده شماره تلفن اشخاص در تلگرام همواره تحت عنوان یک خط قرمز مطرح بوده و به صورت عادی قابلیت و امکان پذیر وجود ندارد ولی گاها یافتن این شماره ها می تواند به طور معکوس انجام گردد. ولی چه گونه؟ در پی همراه باشید تا با هم این روند را بررسی کنیم.

لازم میباشد در ابتدا این را خدمتتان عرض کنیم که در آخرین بروزرسانی و آپ دیت در تلگرام، امکان ذخیره افرادی که شماره همراهشان را ندارید فراهم شده‌است و شما اینک می‌توانید بدون دانستن شماره تلفن اشخاص، آن ها را به لیست مخاطبین خود اضافه فرمائید. برای مثال میتوانید از بین اعضای مجموعه هایی که در آن‌ها عضو هستید، برخی را به لیست مخاطبین خود اضافه فرمائید.

نحوه پیدا کردن شماره افراد در تلگرام از طریق آیدی


درپی شیوه اضافه کردن افراد را به لیست مخاطبین تلگرام توضیح خوا هیم داد.

کافیست به بخش پروفایل مخاطب مورد نظر بروید و با انتخاب آیتم منو (آیکن سه نقطه) ، آیتم Add را انتخاب نمایید.

نحوه پیدا کردن شماره افراد در تلگرام از طریق آیدی

افزودن مخاطبین تلگرام بدون دانستن شماره گوشی و پیدا کردن شماره گوشی افرا در تلگراماز شیوه ترفند

با انجام این کار صفحه پایین مشاهده خواهد شد که شما عبارت Mobile Hidden را مشاهده می‌کنید. این عبارت بدین دلیل نشان داده میشود که کاربر اجازه نمایش شماره را از بخش پیکربندی تلگرام خود نداده میباشد، به دلیل آن که توسط پیکربندی تلگرام میتوانید انتخاب فرمائید که شماره شما به کلیه افراد یا این که گروهی از افراد نمایش داده شود یا این که نه. در هر صورت، ما فرض کرده ایم که کاربر مورد نظر ما شماره خود را در حالت پیشفرض مخفی نموده است و عبارت Mobile Hidden برای ما نمایش داده میشود. درست همانند تصویر زیر!

افزودن مخاطبین تلگرام بدون دانستن شماره گوشی و پیدا کردن شماره گوشی افرا در تلگراماز شیوه ترفند

در واقع بعداز انتخاب آیتم Add برای افزودن کاربر به لیست مخاطبین خود، میتوانید یک اسم برای این شخص انتخاب کرده و دکمه تایید را کلیک فرمایید. اما می رسیم به بخش جالب قصه و آن هم نمایش شماره شما به مخاطب مورد نظر میباشد. در پایین صفحه افزودن مخاطب، با انتخاب آیتم share my phone number with می‌توانید کاری نمایید تا مخاطب موردنظر، شماره شمارا مشاهده کند. در حال حاضر با آغاز یک گفتگو با مخاطب مورد نظر، شماره شما به مخاطب نمایش داده میشود. در‌صورتی‌که که مخاطب صلاح بداند مشابه شیوه بالا اکانت شما‌را ذخیره خواهد کرد و در نتیجه شما نیز به صورت متقابل شماره مخاطب را مشاهده خواهید نمود. گرچه این روند بستگی به شیوه و هدف ارتباط دارد و به طور صد در صد جوابگو نخواهد بود. ولی این یک راه برای یافتن شماره گوشی مخاطبین در تلگرام خواهد بود.

توجه داشته باشید که اکنون در تلگرام قابلیت و امکان یافتن شماره اشخاص از طریق اسم یا این که اسم خانوادگی و اطلاعاتی از این دست قابلیت و امکان پذیر نمیباشد.

این نوشته صرفاً جنبه آموزشی و آگهی داشته و هدف از درج این مقاله بررسی جوانب امنیتی ماجراست و لازم میباشد برای جلوگیری از انتشار شماره های همراه خود، مراقب ارتباطات این چنینی باشید، به دلیل آن که با ظهور هر قابلیت تازه، همانقدر که برای ما منفعت به بار خواهد آمد، به همان میزان نیز ریسک استفاده از آن قابلیت و امکان ارتقاء پیدا خواهد کرد. SPY24 همواره در هنگام همکاری با ادمین ها و استخدام ادمین به مهارت فردی آن شخص تحت عنوان میزان آشنایی با موردها مهم امنیتی توجه ویژه خواهد کرد و این خود یک کدام از نکات کلیدی در سرویس ها SPY24 محسوب می‌شود.

طریقه پیدا کردن افراد در تلگرام بدون داشتن شماره فرد موردنظر

طریقه پیدا کردن افراد در تلگرام بدون داشتن شماره شخص موردنظر کار آسانی میباشد کافی میباشد که آی دی طرف مقابل را داشته باشید برای این کار از سه شیوه استفاده می‌کنیم.

پیدا کردن شماره افراد در تلگرام

گفتگو با اشخاص در تلگرام بدون شماره مخاطب

یکی شایسته ترین ویژگی های نرم افزار پیام رسان تلگرام این میباشد که شما می‌توانید تنها با داشتن اسم کاربری (بدون نیاز به دانستن شماره تلفن) اشخاص را جستجو کرده و سپس با آن‌ها به گفتگو بپردازید. ما در‌این مقاله هم طریقه پیدا کردن اشخاص در تلگرام بدون داشتن شماره شخص مورد نظر را به شما آموزش خوا‌هیم داد و در نهایت با یک معجزه به شما شیوه تحول هر کسب و کار را نشان میدهیم.

ارتباط با افراد با آی دی شخص مورد نظر

وقتی که با داشتن آی دی طرف مقابل بدون داشتن شماره وی قصد برقراری ارتباط برقرار با اورا دارید.

آی دی تلگرام خود را به فرد مقابل می دهید تا با وی در تلگرام رابطه داشته باشید و تمایلی ندارید که شماره خود را به آن فرد دهید .

درپی با راه کارهایی آشنا میشوید که‌این خواسته شما‌را برآورده می سازد.

طریقه یافت کردن اشخاص در تلگرام بدون داشتن شماره شخص موردنظر

ساخت آی دی در تلگرام

برای ساخت آی دی تلگرام باید وارد پیکربندی تلگرام گردیده و در قسمت username عبارتی که مد نظرتان میباشد را وارد فرمایید

طریقه یافت کردن اشخاص در تلگرام بدون داشتن شماره فرد موردنظر

پيدا كردن افراد در تلگرام بدون ایدی

پيدا كردن افراد در تلگرام با شماره موبایل

پيدا كردن افراد در تلگرام با ایدی

پيدا كردن ايدي در تلگرام

نرم افزار اپلیکیشن ردیاب خانواده ردیابی و مکان یابی افراد گوشی

دو راهکار جالب برای پیدا کردن شخص بدون شماره در تلگرام

راهکار ۱:

به اولِ اسم کاربری شخص مورد نظر یک @ اضافه نمایید آن گاه آن را در چت برای یکی‌از دوستان خوب خود بفرسید. با انجام این کار نام کاربری فرستاده گردیده لینک و پیوند دار گردیده که با لمس کردن آن در چت،صفحه گفتگو با شخص مورد نظر باز میگردد.

راهکار۲:

در‌این روش کافیست در مرورگر خود به آدرس پایین رجوع نمایید:

اسم کاربری/telegram.me

سپس صفحه چت با شخص مورد نظر در تلگرام باز خواهد شد و شما می‌توانید به گفتگو بپردازید.

با جمهوری اسلامی ایران تبلیغ دنیایی بهتر را تجربه نمائید. در نهایت با مراجعه به قسمت افزایش ممبر تلگرام یا این که حتی قسمت تبلیغات اینستاگرام به شما قول تحول کسب و کار و تجارتتان را می‌دهیم.

هشدارهای نهایی!

در مجموعه ها و وب سایت ها به دروغ، ربات و نرم افزارهایی را بعنوان شماره یاب تلگرام برای پیدا کردن شماره در تلگرام به فروش می رسانند. اما برنامه پیدا کردن شماره گوشی تلگرام وجود ندارد و مواظب باشید که سرتان کلاه نرود.

همینطور در حالتی که نمی خواهید کسی از طریق بالا برای بدست آوردن شماره شما استفاده نماید زمانی که فردی شماره خود را برای شما ارسال کرد به هیچ وجه آن را ذخیره نکنید. تا شما شماره را ذخیره نکنید شخص اطلاعاتی از شما بدست نمی آورد. توجه داشته باشید چت کردن با شخص ناشناس اشکالی ندارد و هویت شمارا مشخص نمی‌نماید و فقط با سیو نکردن و دانلود نکردن برنامه های الکی حریم خصوصی خود را مراقبت نمائید.