چطور‌ گوشی را بدون GPS ردیابی کنیم؟

چطور‌ گوشی را با دکل‌های مخابراتی بدون نیاز به GPS ردیابی کنیم؟ ردیابی گوشی با دکل‌های مخابراتی بدون نیاز به GPS تنها از طریق Firmware ممکن می‌شود.

Firmware به برنامه‌ها و سیستم عاملی اطلاق می شود که نحوه عملکرد تلفن هوشمند را کنترل می‌کند. Firmware بیش از یک نرم افزار می‌باشد زیرا بسیار نزدیک به اجزای سخت افزاری خاص یک دستگاه است.


در گوشی‌های موبایل برای برقرار ماندن ارتباط تلفن با آنتن، گوشی تلفن باید همواره موقعیت خود را به نزدیکترین آنتن موجود معرفی کند. داشتن ارتباط پنهان با نزدیک ترین انتن برای اعلام موقعیت یک روزنه برای ردیابی گوشی از طریق آنتن بوجود می‌آورد.

چطور‌ گوشی را بدون GPS ردیابی کنیم؟


آیا ردیابی گوشی با دکل‌های مخابراتی امکان پذیر است؟

شاید در فیلم های جاسوسی زیاد دیده باشید شخصی که می‌خواهد موقعیتش نامعلوم باشد علاوه بر خاموش کردن و برداشتن سیم کارت، اقدام به شکستن یا درآوردن باطری گوشی می‌کند. دلیل این کار همانطور که اشاره شد وجود یک روزنه برای ردیابی توسط مقامات کشور از طریق سیستم اعلام موقعیت گوشی به نزدیک ترین آنتن‌ می‌باشد. همچنین ممکن است سیگنالی برای فعال نگه داشتن زمان و تاریخ بین گوشی و آنتن در حال مبادله باشد و از طریق این سیگنال‌های ناشناخته امکان ردیابی گوشی وجود داشته باشد


با اینحال می‌دانیم دستگاه‌های هوشمند از قطعات الکترونیکی متفاوتی ساخته شده اند. در یک دستگاه باطری‌ها و قطعاتی وجود دارند که وظیفه آنها ذخیره انرژِی برای فعال نگاه داشتن سیستم عامل و بایوس دستگاه و تنظیماتی مانند ساعت و تلفن و …. می‌باشد. اما باید بدانید که برای ارتباط برقرار کردن با آنتن همواره باید گوشی روشن باشد. آنتن نیز همیشه می‌تواند آخرین موقعیت فعال بودن گوشی را اعلام کند، اما در زمان خاموشی گوشی امکان اعلام موقعیت به آنتن وجود ندارد.


چطور‌ گوشی ها را ردیابی کنیم؟


همانطور که اشاره شد این سیستم تحت نظارت اپراتور هر کشور می‌باشد. اما متخصصان و مهندسین شرکت طاها راهی برای استفاده از این سیستم پیدا کردند. متاسفانه به دلیل قدیمی بودن آنتن‌های موبایل پروژه ردیابی بدون GPS نیمه تمام ماند. تنها دسترسی به برخی مناطق خاص امکان پذیر شد وردیابی از طریق این سیستم با اختلال روبرو بود. در حال حاضر بهترین گزینه برای ردیابی گوشی موبایل ردیابی از طریق نرم افزار SPY24 می‌باشد.ما همچنان بدنبال کشف راه حل‌های تازه برای ردیابی بهتر هستیم .


ردیابی گوشی با پین‌شو (pinshow.ir)


آیا بروز رسانی سیستم عامل همان بروز رسانی firmware است؟


بله بروز رسانی سیستم عامل همان بروز رسانی firmware یا میان افزار می‌باشد که می‌تواند همه یا قسمتی از برنامه اصلی را تغییر دهد. به روزرسانی firmware (میان افزار) گاهی توسط یک شرکت به عنوان راهی برای رفع اشکال یا معرفی عملکرد جدید سیستم ارائه می شود.


چرا باید بروز رسانی انجام دهیم؟


بروز رسانی برای بهبود کارتمام دستگاه‌ها ضروری می‌باشد. از مزیت های بروز رسانی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:


بروز رسانی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی به نرم افزار فعلی شما اضافه می کند.

اگر مشکلی در عدم تطبیق نسخه جدید سیستم عامل شما با نسخه‌های قبلی نرم افزار وجود دارد، به روز رسانی باعث حل این مشکل خواهد شد.

چگونه می‌توانم گوشی خود را ردیابی کنم؟


درحال حاضر با داشتن نرم‌افزار SPY24 و برطرف کردن موانع ردیابی می‌توانید براحتی گوشی روشن خود را ردیابی کنید. امن باشید و امن بمانید.

برای نصب و راه اندازی نرم افزار ردیابی گوشی به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید.


نوشته چطور‌ گوشی را بدون GPS ردیابی کنیم؟ اولین بار در پین‌شو. پدیدار شد.


افزایش امنیت فضای سایبری با نرم افزار Family safety مایکروسافت