افزایش امنیت فضای سایبری با نرم افزار Family safety مایکروسافت

جذابیت‌های دنیای تکنولوژی با رشد هر لحظه‌ای آن هم سو و جهت شده است و باعث شده تا کاربران زیادی در هر سنی جذب این محیط شوند. کودکان و نوجوانان یکی از گروه‌های مصرف کننده فضای مجازی هستند که جمعیتی حدود ۱۴ میلیون را تشکیل می‌دهند؛ از این رو نگرانی زیادی برای خانواده‌ها بابت سلامت روانی فرزندانشان ایجاد شده است که در این مقاله به نحوه اعمال افزایش امنیت کودکان و نوجوانان با کمک نرم افزار Family safety مایکروسافت می‌پردازیم.


مدیریت خانواده با نرم افزار Family safety مایکروسافت

افزایش امنیت فضای سایبری با نرم افزار Family safety مایکروسافت


مایکروسافت از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده اپلیکیشن‌‌ها، محصولات رسانه‌ای و خدمات الکترونیکی می‌باشد که در سال گذشته نرم افزار Family safety که یک محیط مدیریتی و تعاملی با هدف افزایش امنیت فضای سایبری خانواده‌ها معرفی کرده است.


افزایش امنیت فضای سایبری با نرم افزار Family safety مایکروسافت


این اپلیکیشن دارای ویژگی مثبت متعددی به شرح زیر می‌باشد:


تنظیم محدودیت زمانی


نرم افزار Family safety سازگاری با پلتفرم‌ها و سیستم عامل‌های اندروید، iOS، ویندوز و ایکس باکس را دارد که میتوان به وسیله آن نرم افزارهای مختلف را مسدود یا زمان آن را برای هر کاربر به صورت جداگانه تنظیم کرد. قابل ذکر است که به دلیل مجهز بودن اپلیکیشن به قابلیت همگام سازی داده‌ها حتی با تعویض دستگاه مربوطه شخص مقابل قادر به حذف و یا تغییر این تنظیمات نمی‌باشد و تنها می‌تواند با ارسال درخواست درون برنامه‌ای، تقاضا کاهش محدودیت‌ها را داشته باشد.


جالب است بدانید که این محدودیت شامل فیلترینگ جست‌و‌جو در وب نیز می‌شود و والدین می‌توانند حتی در این بخش نیز نظارت برعملکرد فرزند خود داشته باشند.


تنظیم محدودیت مالی


نرم افزار‌های محبوب بین افراد زیر ۱۸ سال اغلب بازی‌های ویدیویی است که برای دسترسی به بعضی امکانات این گروه از اپلیکیشن‌ها بایستی هزینه گزاف از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای واریز کرد. با توجه به درک کم کودکان و نوجوانان در این مباحث، موارد زیادی از این دسته پرداختی‌ها توسط والدین گزارش شده است که متاسفانه با توجه به عدم امکان پیگیری این گونه پرداختی‌ها ممکن است ضرر‌‌های غیر قابل جبرانی به اقتصاد خانواده وارد شود که با ابزار‌های نرم افزار Family safety می‌توان از این اتفاق ناگوار جلوگیری کرد.


برنامه ریزی خانوادگی


افزایش امنیت خانواده در مقابل فضای مجازی تنها یکی از اهداف نرم افزار Family safety است؛ در واقع خدمات اصلی این برنامه تمرکز بر احیا و تقویت تعاملات و روابط خانودگی در کنار حفظ امنیت اطلاعات اعضا است که در این راستا اعضای خانواده می‌توانند برنامه ریزی، اهداف، ایده‌ها و مناسبت‌های مهم را در این برنامه ثبت کنند که برای دیگر اعضای خانواده نیز قابل مشاهده می‌باشد.


ارتقا سیستم مدیریت از طریق ردیابی کارمندان توسط کارفرما


از دیگر امکانات این اپلیکیشن که برای مشترکین مایکروسافت ۳۶۵ (پرمیوم) در دسترس است؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


امکان اشتراک گذاری لوکیشن و موقعیت مکانی (GPS)

کنترل عادات مخرب در هنگام رانندگی

SPY24 همراه همیشگی شما


SPY24 یک ردیاب آفلاین از طریق شماره همراه می‌باشد که با ارائه ویژگی‌های اشتراک گذاری موقعیت مکانی و رفع خطا در هنگام رانندگی، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای امکانات ذکر شده را برای شما فراهم می‌سازد. برای دانلود نرم افزار SPY24 می‌توانید اینجا کلیک کنید.


هک واتس اپ

هک تلگرام

ردیابی شماره


نوشته افزایش امنیت فضای سایبری با نرم افزار Family safety مایکروسافت اولین بار در پین‌شو. پدیدار شد.