بهترین برنامه رزرو آنلاین جای پارک

با پیشرفت تکنولوژی، شهرها به‌سوی هوشمندشدن پیش میروند. در شهرهای هوشمند بایستی قابلیت و امکان رزرو آنلاین جای پارک نیز وجود داشته باشد. در‌این راستا کمپانی‌هایی نیز در کشورمان دست‌به‌کار شده‌اند و این سرویس ها را ارائه میدهند. در شرایطی‌که به‌فکر رزرو جای پارک به‌صورت آنلاین می‌باشید، با ما یار و همدم باشید. در‌این مقاله، شایسته ترین سامانه‌های فعال دراین مورد را معرفی می کنیم.

ویژگی‌های شایسته ترین وبسایت‌های رزرو آنلاین جای پارک

در کلان‌شهرها اغلب جای پارک پیدا نمیشود یا این که پارکینگ‌های عمومی کافی وجود ندارند. در‌این وضعیت، در صورتیکه بتوانیم به‌صورت آنلاین جای پارک رزرو کنیم، در وقت‌مان صرفه‌جویی خوا هیم کرد. ولی سعی شرکتی که‌این سرویس ها را ارائه میدهد می بایست به گونه‌ای باشد که یوزرها بتوانند در زمانی کوتاه و بدون دردسر جای پارک رزرو نمایند؛ به این ترتیب در انتخاب باید دقت کنیم. به‌این منظور، در‌پی، ویژگی‌هایی را معرفی خوا هیم کرد که‌این وب‌وبسایت‌ها و نرم افزار‌ها باید داشته باشند.

بهترین برنامه رزرو آنلاین جای پارک


۱. پوشش پارکینگ‌های عمومی و حاشیه‌ای


به عبارتی‌طور که میدانید، تعداد پارکینگ‌های عمومی در کلان‌شهرها محدود میباشد و پاسخ‌گوی تعداد زیاد خودروها وجود ندارد. بدین ترتیب یک سامانه رزرو آنلاین جای پارک خوب می بایست امکان رزور جای پارک حاشیه‌ای (در کنار خیابان) را نیز در اختیار یوزرها قرار دهد.


۲. پوشش تمام کلان‌شهرها


امروزه در تمام کلان‌شهرها مشکل جای پارک موجود هست و گاهی مجبوریم زمان زیادی را برای پیداکردن جای پارک صرف کنیم. یک سامانه خوب باید تمام کلان‌شهرها را پوشش دهد؛ بدین ترتیب، در سفرهایی که با خودرو می رویم نیز مشکل جای پارک نخواهیم داشت.


۳. روند رزرو آسان


فرض نمایید می خواهید خود را سریع به مقصد برسانید. در‌این شرایط ترجیح می‌دهید که سریع جای پارک رزرو فرمائید. بدین ترتیب مهم میباشد که وب‌تارنما‌ها و نرم افزار‌های ارائه‌دهندۀ این سرویس ها، روند رزروی آسان و سریع داشته باشند.


شایسته ترین وبسایت‌های رزرو آنلاین جای پارک


این بازار هنوز در کشور ما نوپاست؛ به‌تبع آن، کمپانی‌های فعال دراین مورد نیز عمر چندانی ندارند؛ به این ترتیب نمی‌توان از دربین آن‌ها سامانه‌ای را یافت که بتواند تمام ویژگی‌های ذکرشده را به شایسته ترین شکل ارائه دهد. دراین صورت، فعالان این عرصه توانسته‌اند قدم‌های مؤثری بردارند و راهکاری برای مشکل پیداکردن جای پارک به‌ویژه در پایتخت ارائه دهند.


رتبه چهارم: بوک‌پارک (book-parks.com)


بوک‌پارک یکی تازه‌شغل های این بازار میباشد. برای استفاده از سرویس ها این سامانه ابتدا می بایست نرم افزار آن را نصب نمائید. بعداز ثبت داده ها کاربری، در سه مرحله میتوانید جای پارک رزرو نمائید.


بوک‌پارک تا به امروز (زمان نگارش این مقاله) تنها در اهواز امکان خدمت‌رسانی به یوزرها را دارااست؛ به‌علاوه، در‌این سامانه نمی‌اقتدار جای پارک حاشیه‌ای رزرو کرد.


رزرو آنلاین پارکینگ با بوک پارک


رتبه سوم: جاست (just.ir)


جاست سامانه‌ای میباشد که در آن، یوزرها به همدیگر کمک می کنند تا جای پارک پیدا نمایند. در حقیقت، یوزرها جای پارک خود را بعد از آنکه نیاز نداشتند، به سایر افراد میدهند و در قبال آن هزینه دریافت مینمایند.


سازوکار جاست این چنین میباشد که کاربر داده ها جای پارک را برای استفادۀ دیگر یوزرها ارائه می دهد و کاربر دیگری که به آن جای بوستان نیاز داراست، برای استعمال از آن درخواست ارسال می نماید؛ در سود، در یک دیده برهم‌زدن می‌‌توانید جای پارک حاشیه‌ای دریافت نمائید و با ثبت داده ها جای پارک خود، کسب درآمد نیز داشته باشید. جاست، با شرکت کردن اجتماعی، قصد داراست مشکل جای پارک را تا حدی کاهش دهد.


رتبه دوم: بی‌پارک (bipark.ir)


بی‌پارک سامانه‌ای برای رزرو جای پارک به‌صورت آنلاین میباشد که یوزرها می توانند از آن درآمد نیز داشته باشند. برای رزرو آنلاین جای پارک می بایست نرم افزار این سامانه را نصب فرمائید یا این که از روش اینترنت‌وبسایت آن اقدام فرمایید. درپی، محدوده موردنظر خود را جست‌وجو و از دربین پارکینگ‌ها یکی‌از را رزرو فرمایید. در‌این سامانه، علاوه بر جای پارک در پارکینگ‌های عمومی، میتوانید جای پارک حاشیه‌ای را نیز رزرو نمایید؛ اما رزرو جای پارک حاشیه‌ای برای روزهای آینده قابلیت و امکان‌پذیر وجود ندارد.


همان‌طور که گفتیم، یوزرها می توانند از روش بی‌پارک درآمد هم کسب نمایند. یوزرها می توانند جای پارک حاشیه‌ای خود، جلوی درب خانه یا این که مغازه‌شان را به‌صورت رایگان یا این که باهزینه در بی‌پارک به اشتراک بگذارند. رزرو آنلاین جای پارک با بی پارک


رتبه اول: الوپارک (www.alopark.com)


الوپارک سامانه‌ای برای رزرو جای پارک و پارکینگ میباشد. برای رزرو جای پارک به‌صورت آنلاین، می بایست از روش نرم افزار یا این که اینترنت‌وب سایت ثبت فرمایید. در‌پی، میتوانید در هر منطقه از شهر، با یک‌سری کلیک، جای پارک رزرو نمایید. محدوده موردنظر خود و تاریخ ورود و خروج خودرو را جست‌وجو فرمائید تا این سامانه پارکینگ‌های دورواطراف محل موردنظرتان را به شما نمایش دهد. در‌این سامانه، پارکینگ‌هایی که قابلیت رزرو اینترنتی دارا‌هستند، همراه با هزینه آن‌ها، مشخص شده‌است. شما میتوانید از دربین این پارکینگ‌ها نزدیک‌ترین مورد به موقعیت مکانی مدنظرتان را انتخاب فرمائید.


آموزش جامع و کامل هک گوشی آیفون


هزینه پارکینگ می بایست به‌صورت آنلاین پرداخت شود و امکان پرداخت هزینه به‌صورت حضوری و در پارکینگ نیست. الوپارک اکنون در شهرهای تهران، تبریز و قم فعالیت می کند. این سامانه، علاوه بر جای پارک، سرویس ها دیگری نظیر استعلام خلافی خودرو و استعلام بیمه را نیز ارائه میدهد.


رزرو آنلاین جای پارک با الوپارک


جمع‌بندی

در الوپارک، بسیار ساده میتوانید جای پارک رزرو فرمائید و هزینه آن را بپردازید. ولی در شرایطی‌که ترجیح می‌دهید درآمدی نیز از روش معرفی جای پارک داشته باشید، بی‌پارک و جاست میتوانند به شما کمک نمایند. با این دو نرم افزار، خیر‌تنها مشکل پارک خود و دیگران را حل می کنید بلکه از این شیوه، درآمد نیز خواهید داشت.


هک واتساپ چگونه و با چه روشی ممکن است؟ ( WhatsApp )