معرفی چندین برنامه دانلود قویترین برنامه کنترل مخفی گوشی اندروید و تبلت و ایفون

گوشی موبایلی که همیشه و در هر زمان و مکانی همراه شما ست، حاوی اطلاعات خصوصی بسیار محرمانه ای است که به غیر از شخص شما کسی اجازه دسترسی به آنها را ندارد. ولی باید گفت گوشی موبایل شما، این وسیله ی شخصی، صد در صد ایمن نیست و ممکن است نفوذ گران و یا هکران با نصب برنامه هایی خاص بتوانند بدون اطلاع  شما تمامی اطلاعات شخصی اعم از مکالمات، تماس ها و پیام های شما را در فضای مجازی و غیر مجازی زیر نظر بگیرند و موقعیت جغرافیایی شما را ردیابی کنند. البته این موضوع می تواند در راستای بالا بردن امنیت خانواده در فضای مجازی، مفید نیز باشد. در ادامه ی این مطلب می خواهیم شما را با چگونگی کنترل و نظارت بر گوشی تلفن همراه از راه دور آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید. 

برنامه ردیاب و کنترل واتساپ دیگران

معرفی چندین برنامه به منظور نظارت و ردیابی گوشی موبایل به صورت مخفیانه و از راه دور

نظارت و ردیابی گوشی موبایل از راه دور

معرفی چندین برنامه دانلود قویترین برنامه کنترل مخفی گوشی اندروید و تبلت و ایفون


در بعضی مواقع، ردیابی، نظارت و کنترل تلفن همراه به نفع شماست. مثلا وقتی گوشی موبایل شما مفقود شده و یا دزدیده شده باشد. می توانید به راحتی از طریق جی پی اس تلفن همراه خود گوشی موبایل خود را رد یابی کنید و یا با نصب دیگر برنامه هایی ک مربوط به کنترل و نظارت  گوشی تلفن همراه می باشد، در این شرایط خاص، تمامی اطلاعات خاص خود را اعم از تماس ها و مکالمات و یا تمامی پیام های خود ا در فضای مجازی و غیر مجازی پاک  کنید و به دیگران اجازه ی دسترسی به اطلاعات شخصی و محرمانه ی تلفن همراه خود را ندهید. و یا حتی می توانید از راه دور فعالیت بعضی از برنامه ها را مسدود کنید و یا گوشی موبایل خود را خاموش کنید و یا حتی پسورد تلفن همراه خود را عوض کنید.


هک واتساپ چگونه و با چه روشی ممکن است؟ ( WhatsApp )


امروزه والدین بسیار زیادی را می بینیم که نگران فعالیت فرزندانشان و در واقع امنیت آنها در فضای مجازی هستند. از این رو تمامی آنها در صدد پیدا کردن راه حل و یا برنامه ای در جهت کنترل و نظارت بر فعالیت های فرزندانشان در فضای مجازی هستند. از این رو برای کاهش نگرانی این دسته از والدین و به منظور بالا بردن امنیت فرزندان در فضای مجازی و غیر مجازی، برنامه و در واقع اپلیکشی تحت عنوان سامانه ی مراقبت از خانواده طراحی و برنامه نویسی شده است که با نصب و استفاده از آن والدین حساس و نگران، می توانند تمامی فعالیت های مجازی و غیر مجازی فرزندانشان را در گوشی موبایل تحت نظر بگیرند. با نصب این برنامه بدون اطلاع فرزندشان می توانند تمامی مکالمات، تماس ها و پیام ها را با تاریخ و زمان دقیق چک کنند و یا حتی بعضی از برنامه ها را مسدود کرده و یا در صورت نیازاینترنت تلفن همراه فرزند خود را در حالت غیر فعال قرار دهند و یا گوشی موبایل را از راه دور خاموش کنند. اجرای بعضی از دستور ها مانند پاک کردن پیام ها و یا اطلاعات با محدودیت رو به رو است. در ادامه ی مطلب در مورد این بحث بیشتر توضیح خواهیم داد. 


جلوگیری از هک موبایل نشانه های هک شدن گوشی در سال ۱۳۹۹


معرفی برنامه هایی در خصوص کنترل تلفن همراه و ردیابی شخص موردنظر از راه دور 


تاکنون چندین برنامه در این خصوص یعنی نظارت و کنترل و ردیابی تلفن همراه توسط برنامه نویسان حرفه ای تدوین و طراحی شده و روانه ی بازار شده است که اینطور که پیداست طرفداران بسیار زیادی هم پیدا کرده اند. در ادامه چندین نمونه از این برنامه ها را همراه با مشخصات و ویژگی های کامل به شما مخاطبین عزیز و محترم معرفی خواهیم کرد. 


اپلیکیشن SPY24


SPY24 برنامه ای است که بیشتر به برنامه سامانه ی مراقبت از خانواده معروف است و بیشتر در جهت کاهش نگرای والدین در خصوص فعالیت های فرزندشان در فضای مجازی و غیر مجازی و بالا بردن امنیت آنها طراحی و برنامه نویسی شده است.   این برنامه برنامه ای کاملا هوشمند است و به کاربر اجازه دسترسی مخفیانه به تمامی اطلاعات محرمانه و خصوصی شخص مورد نظر را اعم از پیام ها، تمامی مکالمات و تماس ها را با تاریخ دقیق می دهد. از این رو مخاطبین و در واقع طرفداران زیادی پیداکرده است. از جمله ویژگی های خاص و منحصر به فرد این برنامه عبارت اند از :


کنترل تمامی پیام های تصویری و نوشتاری در برنامه های پیام رسان تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، ایمو و غیره.

نظارت بر تمامی تماس ها و مکالمات به همراه تاریخ و زمان مشخص و دقیق

قابلیت کنترل  و نظارت تمامی پیام ها 

چک و نظارت تمامی اپلیکیشن های نصب شده 

ردیابی موقعیت جغرافیایی به صورت لحظه به لحظه و زنده

کنترل و نظارت همه جانبه ی گوشی تلفن همراه به صورت کاملا مخفیانه و از راه دور 

برنامه ی کنترل از راه دور  Any Desk


Any Desk از جمله برنامه های بسیار قدرتمند در جهت کنترل و نظارت از راه دور شخص مورد نظر می باشد. این برنامه کنترل از راه دور را از طریق سامانه های کامپیوتری انجام می دهد از این رو محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران پیدا کرده است. از این رو بدون در نظرگرفتن موقعیت جغرافیایی شخص مور نظر( دور یا نزدیک) می توان تمامی فعالیت های او را از طریق گوشی موبایل، تحت نظر داشت و تمامی اطلاعات شخصی و محرمانه ی وی را به صورت کاملا نامحسوس و مخفیانه کنترل و ردیابی نمود. اخیرا ورژن جدید موبایلی این برنامه به بیرون منتشر شده است بدین ترتیب که علاوه بر سامانه های کامپیوتری از طریق موبایل نیز می توان شخص مورد نظر را از طریق این برنامه از راه دور رد یابی و کنترل نمود. البته از جمله محدودیت هایی که این برنامه دارد این است که شخص مورد نظر آگاهانه به شما اجازه ردیابی تلفن همراه خود را می دهد و در واقع از فعالیت های نامحسوس کنترل از راه دور شما از طریق این برنامه مطلع است و در هر زمانی می تواند ارتباط خود را با شما غیر فعال کند. از این رو این برنامه بیشتر برای سیستم های کامپیوتری ر زمینه نرم افزاری طراحی و برنامه نویسی شده است.


معرفی برنامه ی  Under spy


از جمله برنامه های بسیار محبوب و معرو ف در زمینه کنترل و ردیابی گوشی موبایل در سطح جهانی، برنامه ی Under spy می باشد که تاکنون ثابت شده، کاربران بسیار زیادی خواهان استفاده از آن می باشند. در واقع می توان گفت این برنامه ورژن به روز شده ی برنامه ی SPY24 می باشد که قبلا در مورد ان توضیح داده شد. این برنامه تمامی ویژگی های برنامه ی SPY24 را دارا می باشد با این تفاوت که قابلیت ضبط تماس ها و صدا های اطراف و فرستادن عکس ها و تصاویر را از طریق دوربین گوشی موبایل دارا می باشد. تفاوت دیگری که بین این برنامه و برنامه ی SPY24 وجود دارد این است که زبان سیستم عامل این برنامه کاملا انگلیسی می باشد در صورتی که برنامه ی SPY24 فارسی می باشد. 


هک واتساپ بدون کد از راه دور

 معرفی برنامه ی کنترل کارمند 


اگر به دنبال نظارت و کنترل فعالیت های کارمندانتان در گوشی موبایل هستید. نصب و راه اندازی این برنامه تا حد زیادی به دردتان می خورد. از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این برنامه ضبط و ثبت صدا و تصاویر محیط و ردیابی موقعیت جغرافیایی فرد به صورت لحظه ای می باشد. علاوه بر این می توانید به تمامی فعالیت های کارمندانتان در فضای مجازی و غیر مجازی نظارت داشته باشید.