چگونه اکانت اینستاگرام هک کنیم ؟

چگونه اکانت اینستاگرام هک کنیم ؟ , بهترین روش برای هک اکانت اینستاگرام  کرک رمز عبور هستش یا از برنامه های رات یا باک SS7 هستش. یا اینکه شما از اپلیکیشن برنامه spy۲۴ استفاده کنیم.شما آموزش خواهیم داد که چطوری می توانید از این روش ها استفاده کامل با آموزش و جامع را در اختیار دوستان عزیز بگذاریم.


یکی‌از شیوه هایی که در آن می شود به اکانت های کاربری اشخاص گوناگون در فضای مجازی دسترسی غیر مجاز داشت، شکستن پسورد و رمز عبور میباشد. در‌این شیوه هکر با استفاده از ابزار و دانشی که در اختیار دارااست، عملیات حدس پسورد را مقدمه کرده و تا وقتی که به پسورد درست دست پیدا نکند، به کار خود ادامه می‌دهد. امروزه به‌این نوع نفوذ، عمل کرک پسورد و به اشخاص و ابزارهایی که‌این عملیات را انجام می‌دهند، پسورد کرکر گفته می‌گردد. اینستاگرام از جمله خدمت هایی میباشد که بارها آیتم حمله چنین نفوذهایی قرار گرفته و بسیاری از اشخاص با اکانت های کاربری هک گردیده خود، مواجه گردیده اند. ما درپی قصد داریم در رابطه با شیوه کرک اینستاگرام و ابزارهای مختلف مو جود دراین مورد در جهت شکستن پسورد اینستاگرام، بیشتر حرف گفته و شیوه های جلوگیری از این نوع نفوذ را نیز آیتم بررسی در اختیار بگذاریم.

چگونه اکانت اینستاگرام هک کنیم ؟


چگونه اکانت اینستاگرام هک کنیم ؟

کرک اینستاگرام چیست؟


همان طور که اشاره شد، کرک اینستاگرام یا این که هر برنامه و خدمت دیگری، به معنای شکستن پسورد آن است. ما با واژه کرک (Crack) بیشتر در نرم افزارها آشنا هستیم که در آن کرکرها اقدام به شکستن لایسنس یک برنامه پولی کرده و ورژن رایگان آن را برای یوزرها فعال می نمایند. در اینستاگرام یا این که سایر شبکه‌های‌اجتماعی نیز تقریبا کار به همین صورت میباشد. کرک اینستاگرام در معنای شکستن پسورد ورود به اینستاگرام میباشد که منحصرا روی یک اکانت کاربری مشخص، متمرکز می‌گردد.


امروزه استفاده از این شیوه برای دستیابی به اکانت های کاربری دیگر افراد و اصطلاحا هک حساب اینستاگرام، در بین هکرهای تازه کار و حرفه ای بسیار شایع شده‌است و از‌آنجا‌که ابزارهای زیادی برای انجام آن در دسترس می‌باشد، امری بسیار ساده هست. بسیاری از در رابطه با اکانت های اینستاگرامی مشهوری که به سادگی هک گردیده اند، اطلاعاتی داریم و در‌این ارتباط مطالعاتی نیز داشته ایم. ولی چه‌گونه اینستاگرام اجازه می‌دهد که هکرها بتوانند با استفاده از این شیوه، اکانت های کاربرانش را هک نمایند؟ این سوالی میباشد که درپی قصد پاسخگویی به آن را داریم.


اکانت اینستاگرام هک شده

ابزارهای هک اینستاگرام


امروزه ابزارهای زیادی برای هک اینستاگرام و نفوذ به اکانت کاربری دیگر افراد موجود است.


کرک اینستاگرام چه گونه انجام میگردد؟


همانگونه که گفتیم برای کرک اینستاگرام و شکستن پسورد این شبکه اجتماعی، ابزارهای مختلفی در دسترس میباشد و در‌صورتی‌که کمی دراین مورد مطالعه داشته باشید، خود شما نیز می‌توانید تحت عنوان یک هکر عمل کرده و به اکانت کاربری دیگر افراد نفوذ پیدا نمائید. البته چه‌گونه میباشد که می شود به این سادگی به حساب دیگر افراد در اینستاگرام نفوذ پیدا کرد و امنیت این شبکه اجتماعی بزرگ را زیر سوال برد؟


چگونگی هک اینستاگرام و روش های کنترل عملکرد فرزندان در شبکه های اجتماعی


ما در این مقاله قصد آموزش هک کردن اینستاگرام را نداریم و تنها قصد معرفی تنها ابزار کنترلی والدین جهت کنترل اینستاگرام فرزندان را داریم. اینستاگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های پیام رسان در میان کاربران ایرانی است، که به دلیل امکانات گسترده محبوبیت زیادی میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.


این محبوبیت بیش از اندازه موجب شده است، تا کاربران زیادی با هدف نظارت بر فعالیت عزیزان و فرزندان خود در این شبکه اجتماعی محبوب به دنبال روش هایی برای هک برنامه اینستاگرام باشند. اما غافل از اینکه، این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، ولی امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.


اما این روش هکینگ اینستاگرام محسوب نمی شود، بلکه یک ساز و کار نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در شبکه اینستاگرام است، یعنی شما با نصب یک نرم افزار تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان دسترستی از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در شبکه اینستاگرام، که به اصطلاح عامیانه هک اینستاگرام شناخته می شود را خواهید داشت.


پس با ما همراه باشید تا شما را با نحوه مدیریت عملکرد فرزندان اینستاگرام، را بدون نیاز به هیچ راهکار هک و یا غیر قانونی به واسطه برنامه SPY24 آشنا سازیم.


معرفی نرم افزار SPY24 و آموزش کنترل پیام ها در اینستاگرام


سامانه مراقبت از خانواده که به صورت اختصاری با عبارت SPY24 شناخته می شود، یک نرم افزار نظارتی بر گوشی تلفن همراه فرزند شما می باشد، که پس از نصب برنامه به صورت خودکار مخفی شده و به دون نیاز به هک پیام های اینستاگرام امکان کنترل و مشاهده فعالیت های فرزند شما را کلیه بخش های تلفن همراه فرزند شما از جمله شبکه های اجتماعی Instagram و موبوگرام را به شما می دهد.


بعد از نصب برنامه بدون نیاز به گوشی طرف مقابل شما به واسطه پنل کاربری که در اختیار شما قرار داده می شود، قادر به نظارت بر اینستاگرام گوشی تلفن همراه فرزند خواهید بود.


همانطور که در که در تصویر مشاهده می نمائید، با استفاده از خدمات این برنامه می توانید علاوه بر مدیریت عملکرد یا همان هک اینستاگرام، امکان کنترل تماس و پیامک ها و نظارت بر سایر شبکه های اجتماعی را نیز داشته باشید.


با توجه به موارد ذکر شده، ابزارهای نظارتی و هک شدن اینستاگرام برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزندنشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای حیاتی در حیطه باشد.


برگرداندن اکانت اینستاگرام هک شده

هک اینستاگرام و واتس‌اپ از این روش همچنان امکان‌پذیر است!


در دورانی که استفاده از شبکه‌های اجتماعی موبایلی روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند، نقص حریم خصوصی افراد و امکان دسترسی به اطلاعات شخصی آن‌ها تقریباً یک فاجعه محسوب می‌شود. در همین راستا گروهی از هکرهای کلاه‌سفید به تازگی ویدئویی منتشر کرده‌اند که طی آن به راحتی و با بهره‌گیری از نقصی در شبکه SS7، اکانت پیام‌رسان‌هایی همچون اینستاگرام و واتس‌اپ را میتوان هک کرد.


سامانه سیگنال دهی شماره SS7 یک استاندارد مخابراتی بین‌المللی است که نحوه تبادل اطلاعات شبکه PSTN را به روی یک شبکه دیجیتالی تعریف می‌کند. سیستم سیگنالینگ شماره هفت نقطه اوج سیستم‌های مخابراتی مدرن است که سیگنالینگ و کنترل را برای سرویس‌های زیادی در شبکه‌های مختلف فراهم می‌کند.


تقریباً هر مکالمه ای در شبکه به SS7 وابسته است. هر مشترک موبایل کاملاً به SS7 وابسته است. SS7 همچنین به عنوان یک پلی است که شبکه‌های تلفنی سنتی (circuit – switch) را به شبکه‌های مبتنی بر اینترنت وصل می‌کند.SCP ها نحوه مسیر یابی یک تماس را راه اندازی و مدیریت برخی ویژگی‌های خاص را تعیین می‌کنند. ترافیک موجود بر روی شبکه SS7 توسط بسته‌های سوییچ شده به نام STP ها مسیر دهی می‌شوند. معمولاً SCP ها و STP ها به صورت زوج هستند تا در شرایطی که یکی از این دو متوقف شود فرآیند خدمت رسانی همچنان ادامه داشته باشد.


در واقع بدون SS7 شبکه‌های جدید مخابراتی تحقق نمی‌یابند، از این رو نقص امنیتی در این سیستم می‌تواند تبعات سنگینی به همراه آورد که یکی از آن‌ها فریب خوردن شبکه در تشخیص هویت اصلی کاربری که خواهان دریافت کد احراز هویت از سرور پیام‌رسان‌های موبایلی است.


در همین راستا روز گذشته دو ویدئو توسط چند هکر ناشناس در یوتیوب منتشر گردید که در آن طریقه هک کردن اکانت اینستاگرام دیگران از طریق فریب پروتکل SS7 نشان داده می‌شود. در ویدئو فوق فردی با استفاده از این باگ شبکه را فریب می‌دهد و شبکه تصور می‌کند که تلفن هکر در واقع مالک اصلی شماره تلفنی است که قرار است کد احراز هویت را در هنگام انجام عملیات بازیابی رمز عبور دریافت نماید.


اگرچه در این ویدئوها طریقه هک کردن حساب کاربری در دو شبکه اینستاگرام و واتس‌اپ به تصویر کشیده می‌شود، با این حال متأسفانه نقص در شبکه SS7 هکرها را قادر می‌سازند هر شبکه موبایلی و حتی سیستم بانکی که از طریق ارسال پیامک هویت افراد را تشخیص می‌دهد را فریب دهند.


چگونه اکانت اینستاگرام هک شده را برگردانیم

رت( Rat ) چیست؟


شاید تا الان خیلی جاها کلمه رت (Rat) به گوشتون خورده باشه مثل میگن با رت طرفو هک کردم یا رت دادم به طرف این جملات رو زیاد شنیدید , در این پست میخواهیم توضیح بدیم rat چیست ؟ و چطوری کار میکنه و در آخر رت های معروف رو خدمتتون معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.


رت (RAT) مخفف کلمه (Remote Access Trojan) یا (Remote Administration Tool) هست و به زبان ساده یعنی دسترسی از راه دور , بخوام واضع تر توضیح بدم رت به ما این امکان رو میده که بتونیم سیستم یا گوشی ها رو کنترل کنیم , وقتی میشنوید یک گوشی هک شده و تمامی اطلاعات اون شخص پخش شده دلیلش فکر میکنید چی هست ؟


درست فهمیدید رت (RAT), هکر ها از رت ها برای کنترل سیستم یا گوشی قربانی هاشون استفاده میکنند , رت ابزاری بسیار خطرناکی هست و خیلی از هک هایی که اتفاق میفته امروزه از طریق همین رت هست. تا اینجا فهمیدیم که رت چیه حالا ببینیم چطوری کار میکنه؟


فرض کنید یکی از دوستان شما براتون یک فایل ارسال میکنه میتونه فرمتش exe باشه یا mp3 یا حتی فرمت عکس باشه و به شما میگه که مثلا این یک برنامه هست که تلگرام رو هک میکنه یا اینستاگرام رو هک میکنه و شما با خوشحالی این فایل رو باز میکنید ولی میبینید هیچ اتفاقی نمیفته یا یک ارورر دریافت میکنید یا اینکه برنامه به درستی اجرا میشه و شما هم خیلی راحت با اون برنامه تقلبی کار میکنید , در ظاهر همه چی خوبه اما در پشت چه اتفاقی میفته ؟


برنامه هک اینستاگرام رایگان با همراه آموزش


وقتی که شما روی اون فایل دوبار کلیک میکنید علاوه بر برنامه اصلی یک برنامه مخرب هم اجرا میشه و این برنامه سیستم ما رو در اختیار هکر قرار میده و بعد از اجرا شدن فایل توسط ما هکر به تمامی بخش های سیستم ما دسترسی داره و ما روحمون هم از این اتفاق خبر داره نمیشه.


تا اینجا کار ما با رت و نحوه کارکردن رت آشنا شدیم حالا میریم سراغ معرفی رت های مختلف , رت های زیادی در سطح اینترنت وجود داره که توسط هکرها تولید شده ولی چیزی که خیلی مهمه بین این رت ها شناسایی اون ها توسط انتی ویروس ها هست , در بالا توضیح دادم که رت ها مخرب هستن و توسط انتی ویروس ها شناسایی میشن , خیلی مهمه که شما از رتی استفاده کنید که توسط انتی ویروس شناسایی نشه تا بتونید به خوبی حمله خودتون رو اجرا کنید.


رت هایی که در سطح اینترنت به صورت رایگان وجود داره به راحتی توسط انتی ویروس ها قابل شناسایی هست پیشنهاد میشه اگر میخواهید انتی ویروس ها شناسایی نکنن یا رت های پولی رو تهیه کنید یا به دنبال روش های بایپس انتی ویروس باشید مثل کریپت کردن رت و…. پس خیلی مهمه که از رتی استفاده کنید که انتی ویروس اونو نشناسه.


بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده


رت های زیادی وجود داره در سطح اینترنت اما بین این رت ها میشه به معروف ترین اون ها مثل :


DarkComet RAT


Black Shades


AndroRat


NJRAT


دانلود برنامه اینستاگرام هک