آیا اینستاگرام من هک شده است؟! چطور از هک اینستاگرام جلوگیری

بی تردید تا به اکنون با واژه و کلمه اسم کاربری و یا این که به عبارت دیگر Username برخورد نموده اید. که ممکن میباشد برایتان جالب باشد که مفهوم دقیق اسم کاربری چیست؟ و چه کاربردی خواهد شد؟ اسم کاربری و یا این که به عبارت دیگر Username یک کلمه و واژه، عبارت، شماره، یا این که ترکیبی از این دو نوع میباشد که به طور منحصربه‌فرد به هر کاربری تعلق خواهد گرفت که بیشتر در اپلیکیشن های کامپیوتری، سایت، رایانه با هر دستگاه الکترونیکی دیگر چشم شده‌است. هک شدن اکانت ...


در کمترین زمان ممکن اختلال بلاک اینستاگرام را حل فرمایید!

آیا اینستاگرام من هک شده است؟! چطور از هک اینستاگرام جلوگیری


اسم کاربری یک شیوه تایید هویت یوزرها میباشد. در مجموع نام کاربری یک الفبای متمایز و گروه عددی از شخصیت‌هایی میباشد که برای شناسایی و دستیابی به یک سیستم محاسباتی آیتم استفاده قرار می گیرند و یا این که نیز به عنوان شناسه ورود به سیستم شناخته می شود. اسم کاربری معمولا طول بین 6 تا 14 کاراکتر داراست که در کنار یک رمز عبور انتخاب میشود که شخص بتواند با اسم کاربری (Username) و رمز عبور انتخابی خود به داخل سیستم مقصد ورود کند.


اسم کاربری به تنهایی نمیتواند تحدید امنیتی بسیاری را ایجاد کند ولی لازم به ذکر میباشد که بسیاری از هکر ها در هنگام نفوذ از طریق هایی قبیل Brute Force مبادرت به ساخت لیستی از اسم کاربری ها خواهند کرد و در جهت شناسایی رمز عبور به ادامه مرحله نفوذ می‌پردازند. همان طور که در قبلی به آن اشاره کرده ایم، اسم کاربری نسبت به سیستم مقصد، فرمت های مختلفی را از قبیل عدد، کاراکتر و ترکیب آن داراست که در شبکه اجتماعی اینستاگرام. اسم کاربری بر اساس کاراکتر ها انتخاب خواهد شد و همینطور در کنار آن می‌توانید از اعداد، آندرلاین و نقطه استفاده فرمایید ولی به جهت محدودیت در انتخاب اسم کاربری اینستاگرام شما، استفاده از اعداد به تنهایی ممکن نخواهد بود و الزامی میباشد که حداقل یک کاراکتر در نام کاربری اینستاگرام شما مورد استفاده قرار بگیرد.


چگونگی یافتن اسم کاربری بعداز هک شدن و تغییر و تحول آن


یک کدام از مشکلاتی که یوزرها اینستا سکیوریتی بارها و بارها به آن اشاره نمودن و همینطور بسیاری از یوزرها عزیز بعداز هک شدن حساب اینستاگرام خود به مشکل بر خواهند خورد. این میباشد که هکر ها بلافاصله بعد از هک کردن حساب اینستاگرام مبادرت به حذف و تغییر داده ها حساب خواهند کرد که یک کدام از مهم‌ترین آن‌ها اسم کاربری (Username) می‌باشد. که دلیل اصلی آن، عدم ردیابی توسط شخص صاحب حساب است و در شرایطی معمولا مبادرت به تغییر متوالی اسم کاربری حساب اینستاگرام می‌نمایند که باعث می‌گردد فرد صاحب حساب به سختی بتواند پروسه بازگردانی حساب اینستاگرام خود را انجام دهد. ولی نگران نباشید! ما در‌این آموزش در یک فایل صوتی به طور بدون نقص به شما آموزش خوا هیم اعطا کرد که چه‌طور اسم کاربری تازه صفحه اینستاگرام خود را بعد از هک شدن شناسایی نمائید. لطفا فایل صوتی زیر را به صورت کامل گوش دهید.


هک شدن اکانت :