اپلیکیشن کنترل موبایل همسر مناسب گوشی آیفون یا اپل

چه بخواهیم چه نخواهیم، با وارد شدن به عصر تکنولوژی، پیگیری فرزندان، همسران و کارمندان سخت تر می شود. اگر یکی از مسائل شما موضوع همسرتان است و به خاطر فعالیت زیاد او در فضای مجازی به او شک کردید، این لیست از بهترین برنامه‌های جاسوسی تلفن برای اندروید و iOS در سال ۲۰۲۲ به شما کمک می‌کند هنگام خرید برنامه‌ای برای نظارت بر فعالیت‌های شریک زندگی، فرزند نوجوان یا کارمند خود تصمیم درستی بگیرید.


برنامه SPY24

SPY24 یک سامانه مراقبت از فرزند و سالمند است و افرادی که به همسر خود شک دارند نیز میتوانند از این برنامه بهره ببرند. فقط کافیست این برنامه را روی گوشی مورد نظر خود نصب کنید و از امکانات آن بهره ببرید. این برنامه قابل نصب روی گوشی آیفون و اندروید میباشد. از جمله امکانات SPY24:

اپلیکیشن کنترل موبایل همسر مناسب گوشی آیفون یا اپل


ردیابی موقعیت مکانی

چک کردن تماس ها و پیامک‌ها

چک کردن پیام‌های شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و…

مشاهده سایت‌های بازدید شده

و …

برنامه GEOfinder:

ماموریت GEOfinder کمک به افراد برای دسترسی به اطلاعات ثبت عمومی است که به آنها امکان می دهد تقریباً هر کسی را در هر زمان ردیابی کنند. استفاده از آن بسیار آسان است، تنها چیزی که نیاز دارید شماره دستگاه مورد نظر است و بعد از آن به راحتی می‌توانید با آن کار کنید. به علاوه، کاملاً ناشناس در گوشی مورد نظرتان فعالیت کرده و از همه شبکه ها پشتیبانی می کند.


اگر دائماً نگران این هستید که نوجوانیا همسرتان در کجاست و چه می‌کند، بهتر است یک برنامه جاسوسی تلفن مانند GEOfinder را امتحان کنید. این برنامه به کاربران امکان می دهد مکان نوجوان یا همسر خود را خیلی سریع ردیابی کنند.


برنامه SpyBubble:

SpyBubble یک برنامه جاسوسی تلفن همراه فوق العاده مفید است و اگر به همسر خود شک دارید میتواند بهترین انتخاب باشد. ویژگی‌هایی مانند ردیابی بی‌درنگ و گزارش‌گیری اسکرین‌شات، به دست آوردن یکسری اطلاعات را از تلفن هدف، آسان‌تر کرده و نصب فوق‌العاده سریع آن، شما را در کمترین زمان تنظیم و آماده می‌کند! SpyBubble تمام ویژگی های اساسی یک برنامه جاسوسی تلفن مانند ردیابی پیامک، مکان یاب GPS و موارد دیگر را ارائه می دهد که همه آنها بسیار مؤثر هستند.


برنامه Zetronix:

Zetronix یک شرکت تجهیزات جاسوسی است که بر تولید و فروش تجهیزات جاسوسی با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان معمولی تمرکز دارد. کمی متفاوت از برنامه‌های جاسوسی تلفن همراه، Zetronix تعداد زیادی محصولات عالی را ارائه می‌کند که ارزش بررسی دارند مانند دوربین‌های پرستار بچه، دوربین‌های امنیتی خورشیدی در فضای باز، عینک آفتابی جاسوسی برای ضبط ویدیو، و خیلی چیزهای دیگر تا هر کسی احساس کند یک جاسوس واقعی است!


برنامه Qustodio:

Qustodio به خاطر نرم‌افزار مدیریت ایمنی آنلاین و مدیریت دستگاه که معمولاً توسط والدین، مدارس و مشاغل استفاده می‌شود، شهرت دارد. این برنامه باورنکردنی به والدین امکان فیلتر کردن محتوای نامطلوب و نظارت بر فعالیت رسانه های اجتماعی را می دهد. همچنین یک ابزار عالی برای مسدود کردن برنامه‌ها و بازی‌های خاصی است که نمی‌خواهید فرزندتان از آنها استفاده کند. Qustodio به والدین این امکان را می دهد که موقعیت مکانی فرزند خود را ردیابی کنند، زمان نمایش را محدود کنند و تماس ها را مسدود کنند. حتی می‌توانید تماس‌های تلفنی و پیام‌های SMS را نظارت کنید.