کنترل تلگرام فرزندان چگونه ممکن است ؟ با نرم افزار SPY24

این روزها دیگر کسی در کشور ما نیست که با پیام رسان تلگرام و قابلیت های آن آشنایی نداشته باشد. بیش از 20 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعال هستند و همین موضوع فراگیری در کشور ما ، باعث شده بسیاری از افراد به فکر هک کردن و نفوذ به پیام های دیگران باشند. و هک تلگرام با شماره موبایل یکی از مباحث مهم در این زمینه است. و سوال اصلی کاربران این است که آیا واقعا هک تلگرام با شماره موبایل امکان پذیر است یا خیر ؟ اگر این سوال شما هم هست در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ کاملی درباره ی آن ارائه دهیم. برنامه هک تلگرام : برنامه آموزش هک و کنترل تلگرام

کنترل تلگرام فرزندان چگونه ممکن است ؟ با نرم افزار SPY24


کنترل گوشی فرزندان بدون نصب برنامه


آیا اصلا هک تلگرام ممکن است ؟


احتمالا تاکنون در سایت های مختلف خوانده و یا از افراد دیگر شنیده اید که هک تلگرام غیرممکن است و تاکنون هیچ کس نتوانسته این کار را انجام دهد. اما از طرفی برخی سایت ها در حال تبلیغ نرم افزار هک تلگرام با شماره موبایل و یا با نصب برنامه در گوشی هدف هستند ، حال سوال کاربران این است که واقعیت ماجرا چیست ؟ تبلیغات نرم افزارها حقیقت دارند یا غیرممکن بودن هک تلگرام ؟


در پاسخ باید بگوییم که در واقع هر دو موضوعی که مطرح می کنند حقیقت دارد . هک تلگرام از طریق سرورهای اصلی به شکلی که بتوان به اطلاعات تمام کاربران دسترسی داشت تقریبا غیرممکن است و تاکنون هیچ کس نتوانسته آن را انجام دهد. اما اگر قصد هک تلگرام یک شخص خاص را داشته باشید ، در این صورت با استفاده از نرم افزارهای هک می توانید این کار را انجام دهید. که در ادامه درباره ی چگونگی عملکرد این نرم افزارها صحبت خواهیم کرد.


هک تلگرام با شماره موبایل چه طور ؟


تا به اینجا متوجه شدید که امکان هک تلگرام یک شخص خاص با داشتن نرم افزار ممکن می شود. اما درباره ی این که هک تلگرام با شماره موبایل هم ممکن است یا نه باید بگوییم که این کار غیرممکن است. و تنها راهی که بتوان فقط با داشتن شماره تلفن هک تلگرام را انجام داد ، استفاده از روش های مهندسی اجتماعی و فریب کاربر قربانی برای به دست آوردن کد اهراز هویت می باشد.


اما یک راه دیگر وجود دارد که شاید نتوان نام آن را هک تلگرام با شماره موبایل گذاشت ، اما به هر حال کاربر را به هدف هک کردن تلگرام از راه دور می رساند. و آن استفاده از نرم افزارهایی است که قابلیت ارسال لینک های مخرب و یا تروجان و سپس هک از راه دور را دارند.


نرم افزارهای هک چگونه کار می کنند ؟


همانطور که گفتیم امکان هک تلگرام به معنای واقعی آن که هک از طریق سرورهای اصلی می باشد ، وجود ندارد. و در حقیقت نرم افزار هک تلگرام هم وجود ندارد. نرم افزارهایی هم که ادعای هک کردن تلگرام را دارند ، در واقع گوشی هدف شما را هک کرده و از آن طریق به اطلاعات موجود در تلگرام دسترسی پیدا می کنند. حال این که چگونه این اتفاق می افتد را در ادامه توضیح خواهیم داد. آموزش هک تلگرام :


همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.


از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان هک تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .


در این شرایط هکر می تواند با چند ترفند ساده به دیتابیس محلی تلگرام و یا به طورکلی به گوشی نفوذ کرده و علاوه بر تلگرام به دیگر نرم افزارها مانند اینستاگرام و …. دسترسی داشته باشد. اما مسئله دیگر اینجاست که این ترفندها شاید برای یک هکر حرفه ای ساده باشد، ولی افراد عادی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی و مهارت های لازم برای هک ندارند، چگونه می توانند اقدام به هک تلگرام نمایند ؟


در پاسخ به سوال بالا باید گفت که برنامه های هک و کنترل دقیقا برای همین کار ساخته شده اند. تا اگر کسی توانایی و دانش نفوذ به اطلاعات موردنظرش را نداشته باشد، بتواند از این طریق به مقصود خود برسد. برنامه هک تلگرام SPY24 نیز یکی از بهترین برنامه هایی است که در همین زمینه فعالیت دارد و به همین ترتیبی که در بالا گفتیم، هک تلگرام را برای افراد امکان پذیر می کند.


برنامه آموزش هک تلگرام SPY24 چگونه عمل می کند ؟


در ابتدا و به طور خلاصه باید بگوییم که هک تلگرام امکان پذیر است . به شرطی که شما یا به گوشی شخص موردنظر دسترسی داشته باشید. و یا اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آیدی آن شخص را داشته باشید، تا بتوانید یک برنامه تروجان که به اصطلاح برنامه هک تلگرام باشد را برای او ارسال کنید. و از طریق آن برنامه اطلاعات تلگرام هدف برای شما ارسال شود.


اما هک تلگرام به این شکل که بخواهیم بدون هیچ گونه دسترسی و داشتن اطلاعاتی به پیام های هدف دسترسی پیدا کنیم و کنترل تلگرام او را به دست بگیریم امکان پذیر نمی باشد.


با توجه به مطالبی که گفتیم، می توان نتیجه گرفت که برخی از تبلیغاتی که درباره کنترل تلگرام دیگران می بینیم، حقیقت دارند و نرم افزارهایی وجود دارد که به وسیله آن بتوانیم به دیتابیس محلی تلگرام شخص مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. و از آن طریق اطلاعات موردنظر خود را دست یابیم.


یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه  نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه SPY24 می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام SPY24 می شناسند.


سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.


اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه هک SPY24 به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند. SPY24 تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه SPY24 می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.


نرم افزار SPY24 آموزش هک تلگرام