کنترل گوشی فرزندان بدون نصب برنامه

کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه و از راه دور یکی از قابلیت هایی است که کمتر نرم افزاری آن را دارد. شاید اکنون بپرسید کدام نرم افزارها دقیقا از چه نرم افزاری صحبت می کنیم ؟ منظور ما از این نرم افزارها ، نرم افزارهای هک هستند. نرم افزارهایی که با انجام چند کار ساده ، دسترسی شما را به اطلاعات موجود در گوشی شخص موردنظرتان باز می کنند. کنترل گوشی فرزندان ....


در سراسر دنیا برنامه های زیادی برای هک گوشی و یا کامپیوتر افراد ساخته شده است. هرکدام دارای قابلیت های خاص خود و روش خاصی برای نصب و به کار انداختن هستند. اما کمتر نرم افزاری هست که بتواند قابلیت کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه برروی گوشی آنها را ارائه بدهد.


حال اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه را انجام دهید و نمی دانید که از چه راهی و چگونه باید این کار را انجام داد، در ادامه همراه ما باشید تا به پاسخ سوالات خود برسید.


کنترل گوشی از طریق شماره تلفن کنترل گوشی فرزندان

کنترل گوشی فرزندان بدون نصب برنامه


وقتی که بحث کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه و از راه دور می شود ، اولین چیزی که به ذهن افراد می رسد هک کردن شماره تلفن و کنترل گوشی از این طریق می باشد. اگر شما هم چنین چیزی به ذهنتان رسیده است، باید بدانید که هک شماره تلفن به این راحتی ها نیست و تقریبا می توان گفت که کاری غیرممکن است مگر برای هکر های بسیار حرفه ای که از مهارت های خاصی برخوردار هستند. و البته این هکرها چند نرم افزار برای هک شماره تلفن ساخته اند که کارکردن با آنها هم برای کاربران عادی اصلا ساده نیست.


اما یک روش کاربردی و کاملا عملی برای کنترل گوشی دیگران از راه دور وجود دارد. و آن استفاده از نرم افزارهایی است که به طرق مختلف می توانند این قابلیت را در اختیار کابرانشان قرار دهند. در ادامه درباره این روش بیشتر توضیح خواهیم داد.


کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه در گوشی هدف


خوب همانطور که بارها نیز گفته ایم هک یا همان کنترل گوشی بدون داشتن برنامه ی هک برای افراد عادی ممکن نیست. در واقع تنها راه هک و کنترل برای شما به عنوان فردی که هیچ مهارت یا دانشی درباره ی هک و نفوذ ندارد ، استفاده از نرم افزارها یا دیگر ابزارهایی است که هکرهای حرفه ای ساخته و در اختیار شما قرار می دهند.


اما بسیاری از برنامه های هک و به خصوص آنهایی که در کشور ما موجود هستند ، تنها در صورتی کار می کنند که شما به گوشی هدف دسترسی داشته و یک نسخه از آن برنامه را برروی گوشی نصب نمایید.


حال اگر به دنبال راهی برای کنترل گوشی از راه دور و بدون نصب برنامه برروی گوشی هدف باشید ، باید با چند روشی که می توان به وسیله ی آنها این کار را انجام داد ، آشنا شوید.


استفاده از تروجان ها کنترل گوشی فرزندان


تروجان را می توان به نوعی یک بدافزار معنی کرد که پشت برنامه های مفید و کاربردی پنهان شده و شروع به ارسال اطلاعات برای هکر می کند.


تروجان ها معمولا به وسیله ی برنامه ها یا بازی هایی که از منابع ناشناس دانلود می کنید، وارد گوشی می شوند و در پشت پرده اقدام به سرقت اطلاعات و ارسال آنها برای پنل مدیریتی خود می کنند.


حال هکر با استفاده از روش های مهندسی اجتماعی می تواند  هدف خود را فریب داده و ترغیب کند برنامه ی موردنظر که یک نوع تروجان است را نصب کند. به طور مثال ممکن است در یک گروه تلگرامی یک فایل یا لینک با عنوان یک بازی آنلاین و یا حتی ربات دوست یابی فرستاده می شود ، و  به محض این که هدف برروی لینک کلیک کند ، برنامه نصب شده و تروجان در پشت پرده شروع به کار می کند.


استفاده از کی لاگرها


کی لاگر هم مانند تروجان ها از طریق برنامه ها یا لینک های کاربردی وارد گوشی یا کامپیوتر شخص می شود.


کی لاگرها هر دکمه ای که برروی گوشی یا صفحه کلید کامپیوتر فشرده شود را نشان می دهد. بنابراین از کی لاگرها نمی توان نمایش تصاویر و یا شنود تماس ها را انتظار داشت. اما به خوبی می توان به وسیله ی آنها رمزهای عبور و پیام های تایپ شده را به دست آورد.


استفاده از فیشینگ


فیشینگ یا ماهی گیری روشی است که معمولا برای به دست آوردن رمزهای عبور کارتهای بانکی و یا اکانت شبکه های اجتماعی به کار می رود.


فیشینگ یک نوع حمله برای بدست آوردن اطلاعات از طریق جعل محسوب می شود که در آن فیشر (کسی که حمله فیشینگ را انجام می دهد) با استفاده از برخی متدها، اقدام به شبیه سازی یک وبسایت، برنامه و یا حتی یک سرویس نموده و با استفاده از آن، اطلاعات کاربران را به سرقت می برد.


به طور مثال هکرها با استفاده از این روش اقدام به  ساخت وب سایت های جعلی می کنند و لینک آن صفحه را برای قربانی ارسال می کنند. سپس سعی می کنند قربانی را متقاعد کنند که اطلاعات خواسته شده در آن صفحه را وارد نمایند. اطلاعاتی مثل رمز اینترنیتی کارت بانکی و یا رمزعبور اکانت شخصی.


به این ترتیب هکر می تواند کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه را تا حدودی انجام دهد.


روش کاربردی برای کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه


حال که با روش های کنترل گوشی از راه دور آشنا شدید، حتما متوجه این مسئله شده اید که امکان کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه تقریبا وجود ندارد. و  هک گوشی از راه دور ، تنها با نصب برنامه تروجان یا کی لاگر از راه دور و به شکلی که بتوان قربانی را فریب داد ، امکان پذیر می شود.


خوب همانطور که می دانید برای داشتن یک تروجان یا هر برنامه ی هک دیگری نیازمند داشتن دانش برنامه نویسی هستید. اما اگر زمانی برای یادگیری زبان های برنامه نویسی ندارید . می توانید از برنامه های آماده ای که توسط برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای ساخته شده اند استفاده نمایید. که یکی از بهترین برنامه های موجود در کشور را  در ادامه معرفی خواهیم کرد.


البته قبل از معرفی برنامه لازم به ذکر است که استفاده از چنین برنامه هایی برای افراد غریبه که تحت سرپرستی شما نیستند، امری غیرقانونی می باشد.


برنامه SPY24 برای کنترل گوشی از راه دور


یکی از نرم افزارهایی که در زمینه هک و کنترل گوشی، بسیار موفق عمل کرده است، نرم افزار SPY24 می باشد. نرم افزار SPY24 توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین قرار گرفته است. تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند . این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.


جالب ترین روش های شنود موبایل از راه دور


 برنامه کنترل فرزند SPY24 در دو نسخه ساخته شده است :


1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.


2- نسخه دوم نرم افزار SPY24 PLC که با نام SPY24 منتشر شده است، کنترل گوشی فرزندان را از راه دور و بدون دسترسی انجام می دهد.


به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.


برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.


نرم افزار کنترل گوشی SPY24