برنامه کنترل مخفی گوشی و تبلت فرزندان

در این مقاله قصد داریم که به صورت تخصصی به کنترل و مراقبت فرزندان به صورت مخفی و بدون اطلاع آنها بپردازیم. قبل از هر چیزی قطعا همه ما والدین انتظار داریم که فرزندان شایسته ایی را تربیت کنیم و ممکن است این دغدغه فکری برای همه والدین پیش بیاید که ممکن است فرزند من با چه کسانی در ارتباط باشد و یا با چه کسانی رفت و آمد می کند و یا اینکه به چه مکان هایی می رود. و همه اینها ممکن است ما را از لحاظ فکری نگران کند.


نرم افزار کنترل گوشی فرزندان در فضای مجازی سامانه مراقبت خانواده

چرا کنترل مخفی فرزندان؟

برنامه کنترل مخفی گوشی و تبلت فرزندان


قطعا ممکن است فرزندان ما به دلیل عدم آگاهی درست از دنیای اطراف و شناخت کافی از افراد دور و بر خود دچار اشتباهاتی از جمله اعتماد به فردی که شایسته اعتماد نباشد و یا قرار گرفتن در مجامعی که مناسب نباشند، شوند. به این منظور هر پدر و مادری بر خود واجب می داند که مواظب و مراقب فرزند خود باشد.


شاید بارها برای ما پیش آمده باشد که نمی خواهیم دلیل یکی از کارهای مشکوک فرزندمان را بپرسیم چرا که ممکن است حدس نادرست زده باشیم و مبادا که با این گمان نادرست، اعتماد فرزندانمان را زیر سوال برده باشیم. به همین خاطر می توان برای یک مدت کوتاه با نصب این برنامه از موردی که برای ما حس دو دلی به وجود آورده است، رفع سو ظن کنیم و امیدوارم که همیشه این ما باشیم که خیال بد کرده ایم و همیشه فرزندانی درست و سالم داشته باشیم.


به همین منظور امروزه برنامه هایی برای کنترل فرزندان از طریق تبلت و گوشی فراهم شده است که والدین می توانند با خیالی آسوده فرزندان خود را زیر نظر داشته باشند. که در ادامه به ویژگی ها و چگونگی کار با آن صحبت خواهیم کرد.


این برنامه به صورت مخفی و بدون اینکه فرزندان ما متوجه آن شوند بر روی تبلت و یا گوشی آنها نصب و از طریق گوشی همراه خود قابل ردیابی می باشند.


این برنامه قابل استفاده بر هر دو سیستم عامل گوشی های آندروید و هم سیستم عامل گوشی های آی او اس می باشد.


ویژگی ها و موارد برنامه کنترل مخفی گوشی و تبلت فرزندان


ممکن است هر یک از پدر و مادرها دنبال یکی از مواردی که در ادامه به آن ها می پردازیم باشند و کل این ویژگی ها یک جا در این برنامه قابل استفاده و ردیابی می باشد.


اول اینکه همان طور که گفتیم این برنامه به صورت مخفی بر روی گوشی و تبلت قابل نصب می باشد.


و ردیابی لحظه به لحظه موقعیت مکانی فرزند شما بر روی نقشه. این گزینه به شما این امکان را بدهد که بعد از خروج فرزند شما تا لحظه بازگشت به منزل، شما کاملا از موقعیت مکانی او با خبر شوید و خیالتان راحت باشد که در طول مسیر هیچ مورد خاصی از جمله توقف در مکانی خاص و یا رفتن به مکانی که قرار نبوده است از پیش فرزند شما به آنجا برود مشاهده نشده است.


یکی دیگر از ویژگی های این برنامه کنترل تماس های ورودی و خروجی و لیست شماره ها و مخاطبین او می باشد. ممکن است که شما دوست نداشته باشید که فرزند شما با فرد خاص و یا مشکوکی صحبت و ارتباط داشته باشد. با استفاده از این گزینه شما این امکان را در اختیار دارید که شماره های مشکوک را بدون اینکه فرزند شما متوجه شود مسدود کنید.


همچنین شما می توانید پیامک های دریافتی را نیز مشاهده و کنترل کنید و حتی از پیامک ها سکرین شات برای خود بردارید و این برای مواقعی هست که احتمال می رود فرزند شما بعد از دریافت آن پیامک، آن را حذف کند.


قطعا هیچ یک از ما دوست نداریم که فرزند ما به صورت عمدی و یا سهوی وارد سایت های غیر اخلاقی و نا مناسب شوند. به همین منظور با این برنامه شما این امکان را به راحتی در اختیار دارید که سایت های نا مناسب را برای فرزند خود مسدود کنید و از اینکه فرزند شما درگیر چنین مسائلی خصوصا در سنین قبل از بلوغ خود نمی شود خیالتان راحت خواهد بود. و قابلیت دیگر این برنامه این است که به شما گزارشی از سایت های بازدید شده در گذشته را در اختیارتان می دهد و از این طریق شما می توانید متوجه شوید که فرزند شما در گیر چه نوع مسایلی هست. به طور مثال یکی از فرزندان اولیا بارها در سایت های فروشگاهی به دنبال خرید کنسول دستگاه بازی بوده است و اولیای این کودک متوجه شده اند که فرزندشان همچین خواسته ای داشته است اما به دلیل درک شرایط مالی پدر و مادرش هرگز آن را بروز نداده است.


یکی دیگر از ویژگی های این برنامه روشن کردن دوربین جلوی موبایل فرزندتان از راه دور می باشد بدون آنکه خودشان متوجه شوند و این قابلیت به شما این امکان را می دهد که از اطراف و محیطی که فرزند شما در انجا حضور دارد به صورت لحظه ایی آگاه شوید.


توسط این برنامه شما می توانید به گالری عکسها و فیلمها دسترسی داشته باشید و حتی در صورت نیاز یکی یا چند تا از آنها را برای خود ارسال کنید و بر روی گوشی خود ذخیره نمائید.


شما توسط این برنامه می توانید برنامه ها و اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی او را نیز مشاهده نمایید و به راحتی متوجه شوید که فرزند شما از چه نوع برنامه هایی استفاده می کند.


چنانکه گوشی به سرقت برود و یا در یک سهل انگاری ناخواسته گوشی فرزندتان گم شود، شما به راحتی می توانید آن را ردیابی کنید و برای اطمینان از اینکه برنامه و محتویات داخل حافظه گوشی مورد سو استفاده سارق قرار نگیرد می توانید به راحتی با ارسال یک کد دستوری حافظه گوشی موبایل به سرقت رفته را ریسیت و فرمت کنید.


و یکی از موارد مهم که اولیا تمایل دارند با دسترسی به آن، از شرایط و رفتار و افراد در ارتباط با فرزندشان مطلع گردند، دسترسی به پیام ها و دایرکت های شبکه های مجازی از جمله، واتساپ، تلگرام، ایمو، وایبر، اینستاگرام و ... می باشد. شما به راحتی و به صورت مخفیانه می توانید به تمامی مخاطبین و پیام های ارسالی و دریافتی در برنامه های فوق مطلع شوید و در صورت نامناسب دیدن گروه، کانال و یا فالو پیجی، آنها را مسدود و یا حذف کنید. 


در مواردی که فرزند شما از منزل و به قصد مکانی خارج می شود شما توسط این برنامه این امکان را در اختیار دارید که از موقعیت مکانی فرزند خود به صورت لحظه ایی مطلع شوید و این برنامه برای شما گزارش از موقعیت مکانی را همراه با ثبت زمان و ساعت برای شما ارسال می کند. شاید برای شما سوال پیش آید که چطور ما می توانیم به این گزارشات دسترسی داشته باشیم در صورتی که اینترنت و موقعیت مکانی گوشی فرزندم خاموش است. شما می توانید با ارسال یک کد دستوری به صورت مخفیانه بدون آنکه فرزند شما مطلع شود، اینترنت و موقعیت مکانی موبایل او را روشن کنید و بعد از دریافت گزارشات لازمه دوباره اینترنت و گزینه موقعیت مکانی را خاموش کنید.


ضرورت برنامه کنترل مخفی گوشی و تبلت فرزندان


ضرورت استفاده از این برنامه برای اولیایی که به شدت نگران آینده فرزندان خود هستند کاملا مشخص است و چنانکه اولیا با مشاهده هر رفتار نا مناسب بلافاصله واکنش نشان ندهند بسیار مفید خواهد بود. واکنش سریع به رفتارهای نامناسب، ممکن است فرزند شما را از وجود چنین برنامه ایی بر روی گوشی خود مطلع کند و در صورت آگاه شدن از چنین برنامه ایی ممکن است نسبت به اولیای خود بد بین شود. سعی کنید در صورت بروز هر گونه ناخواسته و رفتار نا مناسب با روش های غیر مستقیم و هوشمندانه انها را توجیه کنید که این رفتار نا مناسب است. یکی از راه های آگاه سازی فرزندان، تعریف کردن حوادث و داستان های مشابه با رفتار کودک باشد به طوری که انگار این اتفاق را یکی از همکاران در محیط کار برای پدر یا مادر تعریف کرده است و حالا پدر یا مادر در حضور فرزند خود این واقعه ساختگی و عواقب ان را تعریف کند. این نوع داستانها که دقیقا مشابه موردی هست که ممکن است فرزند شما از خود نشان داده باشد می تواند برای فرزند شما بسیار تامل برانگیز باشد و به کاری که انجام می دهد و عواقب ان بیشتر فکر کند.


نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل مخفی گوشی و تبلت فرزندان


این برنامه به راحتی قابل دانلود و نصب بر روی هر گونه گوشی هوشمند و یا تبلت می باشد. بعد از نصب بر روی گوشی یا تبلت دیگر کار تمام است. هیچ آیکن خاصی بر روی صفحه گوشی فرزند شما نمایش داده نمی شود و با خیال راحت می توانید از این پس از آن برنامه با توجه به اینکه برنامه کنترل و مدیریت آن نیز می بایست بر روی گوشی شما نیز نصب شده باشد، استفاده کنید.


در این برنامه پنل مدیریتی با ظاهری ساده و قابل استفاده برای همه طراحی شده است که از پنل مدیریت می توان به راحتی به همه مواردی که در بالا ان ها را با هم بررسی کردیم دسترسی داشته باشد.