خرید اینترنتی بهترین کتاب های تخصصی و علوم پایه پزشکی ایران و جهان

دانش پزشکی مبتنی بر طیف وسیعی از رشته ها از فیزیک و زیست شناسی گرفته تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی است.امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری های دانش محور و استدلال قیاسی برای حل مسائل بالینی است. کتاب «مرگ بر اثر تشریفات پزشکی» نوشته گاوندی آتول با ترجمه حامد قدیری توسط مترجم علوم انسانی در سال 1398 منتشر شد.رییس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: خدمات و تسهیلات عرضه و فروش آثار در فضای مجازی. نمایشگاه کتاب رایگان است و کلیه هزینه های اجرایی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین می شود. خرید کتاب پزشکی در رسانه ملی باید مجازی بودن نمایشگاه را به صورت ملموس نشان دهیم که برای رسیدن به این هدف در دومین دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران استودیو رسانه ملی خواهیم داشت.

خرید کتاب پزشکی


خرید کتاب های پزشکی عمومی

معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد برگزاری نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان می تواند به صورت مستقل مورد بررسی قرار گیرد، گفت: باید به کتاب کودک توجه ویژه ای داشته باشیم. خانه کتاب و ادبیات ایران با همکاری انجمن‌ها و تشکل‌ها باید کار ویژه‌ای را برای حوزه کودک توسعه دهد و در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران باید جایگاه ویژه‌ای در این حوزه اختصاص دهد. در همین راستا، مرکز پاسخگویی خانه کتاب و ادبیات ایران، بخشی را برای این پویش راه اندازی کرده است تا به مردم در وعده کتاب کمک کند. مدیر عامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: پس از انتصاب دکتر احمدوند به معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی در اولین مصاحبه رسانه ای خود به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران در بهمن ماه و کالبدی اشاره کرد. نمایشگاه کتاب تهران در اردیبهشت 1401.

وی با اشاره به برگزاری شورای مشورتی و تلاش برای بهره‌گیری از دیدگاه‌های سازمان‌های انتشاراتی، گفت: در این مدت رویدادهای مختلفی در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت. روز چهارشنبه (15 دی ماه 1400) با حضور علی رمضانی (مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران)، محمد الهیاری فومنی (مدیرکل توسعه کتاب) برگزار شد. ) و سرویس کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (علی اکبر ابراهیمی) (مدیر کل دفتر انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمدعلی مرادیان (مدیر کل دفتر توسعه کتاب و گرایش اسلامی). ) مطالعات فرهنگی و برنامه ریزی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی حافظی (مدیر دارایی، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) دومین نمایشگاه مجازی کتاب در تهران و جمعی از تشکل ها و انجمن های انتشاراتی برگزار شد.

خرید کتاب های پزشکی با تخفیف

ثبت نام دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ویژه ناشران داخلی از 13 دی ماه آغاز شد و تا 15 دی ماه 6 روز ادامه داشت. یوسف زاده توضیح داد: این افراد باید بدانند کدام کتاب ها به سرعت تمام می شود. این امر به ویژه در مورد کتاب های دولتی، مانند کتاب های منتشر شده در مجلات علمی و فرهنگی و دایره المعارف های بزرگ اسلامی صادق است، زیرا این ناشران کتاب هایی را منتشر می کنند که ناشران عادی نمی توانند آنها را چاپ کنند. زیرا در این مورد با کتاب و فرهنگ سروکار داریم; همانطور که تاریخ به ما می گوید همه ملت ها و دولت ها در حال رفتن هستند و این کتاب باقی است، این واقعیت که خرید کتاب درسی پزشکی زبان اصلی با هر نامی در تاریخ اثر خود را گذاشته است.

عوامل مختلفی در افزایش تعداد عناوین کتاب در سال 1400 نقش داشته و با نزدیک شدن به زمان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب در تهران، با افزایش تعداد کتاب های دریافتی از ناشران همزمان با تهران، این آمار به طور تصاعدی رشد می کند. نمایشگاه کتاب مجازی وی با اشاره به برنامه های فرهنگی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: با توجه به اینکه نمایشگاه کتاب به صورت مجازی برگزار می شود اما برنامه های جنبی آن به صورت فیزیکی و شخصی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا برگزار می شود. این شیوه اجرای برنامه ها را در نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان تجربه کردیم. همچنین ناشران می توانند کتاب های خود را با 20 درصد تخفیف عرضه کنند. مدیر عامل خانه کتاب و ادبیات ایران ادامه داد: ما کتاب ها را به زبان لاتین بر اساس موضوعات خود توزیع کنندگان بارگذاری می کنیم و برخلاف ناشران داخلی، اطلاعاتی از کتاب های لاتین نداریم.

"خرید کتاب پزشکی"

او اضافه کرد وی با بیان اینکه تشکل ها باید در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران برنامه های فرهنگی برنامه ریزی کنند، افزود: این برنامه ها برای سازمان ها، ناشران و به طور کلی صنعت نشر مفید خواهد بود، زیرا هر سازمان فضای خاصی، مخاطب، نویسنده و حلقه های ارتباطی دارد. وی با اشاره به قیمت گذاری کتاب در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: برای اینکه قیمت کتاب منصفانه باشد باید برای همه ناشران یک فرمول در نظر بگیریم تا فرمولی منصفانه و منطقی در سیستم ایجاد شود. و دغدغه ناشران از این موضوع برطرف شده است.کتاب های پزشکی و دانشگاهی)، مرتضی آهوندی (رئیس انجمن ناشران اسلامی) ، علی اکبر تورانیان (رییس کانون فرهنگیان) ناشران دانشگاهی، مریم جدالی (رئیس انجمن فرهنگی هنری بانوان ناشران)، حسن گوربانی (عضو هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران)، مهدی اسماعیلیاد (مدیرعامل انجمن ناشران تعاونی آشنا)، شهرام هایگربانی (نماینده ناشران دیجیتال)، وحید تمنا (رئیس هیات مدیره ناشران آموزشی)، احد رضایی (مدیرعامل اتحادیه بین‌المللی ناشران) و امیر شهریار امینیان (مدیر عامل انتشارات مقدس) انجمن دفاع) ناشران).

باشد، تصریح کرد: با سازمان فرهنگی هنری شهرداری ها وارد مذاکره شده ایم. معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1399 مبلغ 66 میلیارد ریال برای هزینه پست کتاب پرداخت کرد اما با افزایش این یارانه به 100 میلیارد ریال در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران موافقت شد. علی رمضانی در این نشست آمار انتشارات کشور در سال 1399 را با سال 1400 مقایسه کرد و یادآور شد: بر اساس پایگاه اطلاع رسانی خانه کتاب و ادبیات ایران، از اول فروردین 1399 تا 24 آذر 1399، 66 هزار عنوان کتاب به ثبت رسیده است اما این آمار. در سال 1400 به 79146 عنوان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد افزایش نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران 61 هزار نفر کتاب خریدند، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه 51 نشست با حضور 200 سخنران داخلی و خارجی و 135 هزار عنوان کتاب از 1700 ناشر داخلی و 20 هزار عنوان کتاب خارجی توسط 142 ناشر خارجی برگزار شد. . آنها همچنین می توانند برنامه هایی را که ارائه می دهند ارائه دهند. در همین راستا فراخوانی از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر شد. اگر در شهرها و استان های مختلف برنامه ای دارید اعلام کنید تا در این زمینه به شما کمک کنیم. وی بابیان اینکه کتابسازی مشکلات جامعه شناختی و اقتصادی دارد، گفت: به نظر من باید این عوامل را در کنار هم در نظر گرفت تا بتوان تصویر روشن تری از وضعیت بازار داشت، عواملی مانند گرانی مواد اولیه کتاب اول و سپس قیمت کتاب. پشت جلد: «کتاب‌های پزشکی زبان اصلی در میان موضوعات اجتماعی و اقتصادی هستند که تأثیرات کتاب‌سازی را گسترش می‌دهند.